XXI edycja Targów Regiony Turystyczne

XXI edycja Targów Regiony Turystyczne

Po sukcesie jubileuszowej, XX edycji Targów Regiony Turystyczne przyszedł czas na ponowne spotkanie. XXI edycja wydarzenia odbędzie się już 13, 14 oraz 15 marca 2015 roku an terenie hali Expo-Łódź.

Zbliżające się spotkanie przedstawicieli branży turystycznej, z pewnością po raz kolejny spotkają się z dużym zainteresowaniem. Popularność wydarzenia nie jest jednak zaskoczeniem. Targi są bowiem idealną okazją do poznania znanych podróżników oraz ekspertów, zapoznania się z ofertą regionów turystycznych, a także nawiązania cennych relacji biznesowych.

Podczas XXI edycji łódzkie targi odbędą się pod wymownym tytułem "Na Styku Kultur". Wydarzenie to pozwoli na zapoznanie się z bogata i zróżnicowaną ofertą wystawców. Wśród ekspozycji, podzielonych na poszczególne strefy tematyczne znajdą się m.in. produkty branży rowerowej, militarnej. turystyki konnej oraz turystyki alternatywnej.

Co więcej, podczas targów na uczestników czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, spotkania ze znanymi podróżnikami oraz warsztaty fotograficzne.

Regionem Partnerskim podczas targów będzie Makroregion - Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

INFORMACJA PRASOWA