XVIII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy Mikołajki 2021

XVIII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy Mikołajki 2021

Często piszemy Wam tutaj o różnych branżowych wydarzeniach, jak konferencje i kongresy. Hotelarze jednak mają więcej okazji do spotkania się w swoim gronie, np. XVIII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbyły się w dniach 20-22 września w Mikołajkach. Organizatorem jest stowarzyszenie Polskie Hotele Niezależne - Harmony Polish Hotels. 

Do 18. edycji zgłosiło się 17 załóg hotelarzy z całej Polski. Wśród nich reprezentacja Polskiego Holdingu Hotelowego

– Dziękujemy Harmony Polish Hotels za zaproszenie do udziału w XVIII Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich. Cieszymy się, że jako zespół Polskiego Holdingu Hotelowego mogliśmy wspólnie z innymi hotelarzami brać udział w zawodach i wprowadzić trochę sportowej rywalizacji na mazurskie wody. To wydarzenie po raz kolejny pokazało, że hotelarze są solidarni i mogą wspólnie nie tylko podejmować działania dla dobra całej naszej branży, ale też dobrze się razem bawić, co jest szczególnie ważne w tych trudnych, pandemicznych czasach – mówił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Oprócz PHH w regatach udział wzięły reprezentacje Profitroom, INX Design Hotel, Port Lake Resort & SPA, Osada Jak Tu Ładnie, Sunport  Ekomarina, Klub Mila, Termy Warmińskie, hotel Willa Port, Hotel Warszawa, Hotel Skal, Hotel Amax.

XVIII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy w Mikołajkach miały hasło przewodnie "ZMIANY...". Była to dobra okazja nie tylko do rywalizacji i dobrej zabawy, ale również do wspólnego zastanowienia się nad tym, jak zachodzące zmiany przekierować na pozytywne kierunki, rozwój i wspólną współpracę.

Rozgrywki zakończyła uroczysta kolacja podczas której zostały ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczone puchary i nagrody. 

Kolejna edycja regat we wrześniu przyszłego roku.

INFORMACJA PRASOWA