XVI Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

XVI Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy
25 października w Łodzi odbędzie się Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. To już XVI edycja tego wydarzenia. Zainteresowani spotkają się w Hotelu Iness o godzinie 8.30, kiedy to rozpocznie się rejestracja.

Zaproszenie na XVI Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w szczególności skierowane jest do prezesów oraz przedstawicieli działów: kadr i płac, administracyjnych, personalnych, prawnych i HR. Uczestnictwo jest bezpłatne. Głównymi zagadnieniami poruszanymi podczas spotkania będą kwestie konsekwencji kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, ochrony danych osobowych w działach personalnych, „umów śmieciowych”, mobbingu, szans i zagrożeń jakie niesie za sobą elastyczny czas pracy oraz dwunastomiesięczny okres rozliczeniowy, zarządzania personelem w czasach kryzysu oraz świadomego zarządzania programami świadczeń pozapłacowych.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kompetentnych prelegentów, m.in.: Pauliny Filipczak - Zawadzkiej (Radca Prawny OIRP), Aliny Smolarek (Dyrektor HR), czy Moniki Zielińskiej (Menedżer ds. Kluczowych Klientów).

INFORMACJA PRASOWA