Wyjazdy zagraniczne dla firm coraz bardziej popularne

Wyjazdy zagraniczne dla firm coraz bardziej popularne
5 Stars Club Business Travel trzeci kwartał z rzędu notuje lepsze wyniki. W organizowanych od lipca do września bieżącego roku wyjazdach wzięło udział ponad dwa razy więcej uczestników niż w analogicznym okresie roku 2009.

Najliczniejszy był wrześniowy wyjazd na Maderę zrealizowany na zlecenie czołowej firmy z branży ubezpieczeniowej – uczestniczyło w nim 150 osób. Pozostałe imprezy organizowane przez 5 Stars Club Business Travel miały miejsce m.in. na Balearach, w Barcelonie, Maroku, Prowansji i Stanach Zjednoczonych. Wśród klientów dominowały przedsiębiorstwa z branży finansowej, motoryzacyjnej i paliwowej.


***


5 Stars Club Business Travel to wiodący organizator incentive travel. Na polskim rynku turystycznym istnieje od 1992 roku. Realizuje zagraniczne wyjazdy motywacyjne i integracyjne, wyjazdy na szkolenia, konferencje i kongresy oraz na targi. Dla osób indywidualnych oferuje wyprawy przygodowe w ramach 5 Stars Adventure Club. Celem organizowanych przez 5 Stars Club Business Travel projektów jest dostarczenie uczestnikom wyjątkowych wspomnień zgodnie z mottem firmy: One trip. Memories for life.


INFORMACJA PRASOWA