Wyjątkowe wyróżnienie dla Hotelu Arena

Wyjątkowe wyróżnienie dla Hotelu Arena

Użytkownicy portalu Booking.com docenili wysoki poziom usług hotelowych trzygwiazdkowego Hotelu Arena, przyznając mu nagrodę jakości za rok 2014. Wyróżnienie to jest o tyle ważne i prestiżowe, gdyż zostało przyznane przez samych odbiorców oferty, czyli hotelowych gości, a to, jak wiadomo, najbardziej cieszy hotelarzy.

Hotel Arena w Tychach rzeczywiście posiada szeroką gamę usług. Przede wszystkim można tu znaleźć komfortowe, a przy tym eleganckie pokoje, wyśmienitą restaurację, która serwuje dania zachwycające aromatem, smakiem i wyglądem oraz nowoczesną i profesjonalną strefę spa. Obiekt specjalizuje się również w organizacji konferencji i szkoleń, a także uroczystych bankietów, wesel i innych przyjęć okolicznościowych.

To jednak nie wielość usług zadecydowała o przyznaniu Hotelowi Arena prestiżowej nagrody serwisu Booking.com, ale ich jakość. Goście docenili obiekt za profesjonalny i sympatyczny personel, czystość i przytulność hotelowych pokoi oraz smak restauracyjnych potraw. Ponadto, zwrócili także uwagę na indywidualne podejście do klienta i fachową obsługę.

Wyróżnienie dla Hotelu Arena dowodzi, że to, co naprawdę się liczy w obiektach hotelowych to przyjazna atmosfera, otwartość na gościa i szczera chęć zapewnienia mu miłego pobytu. Te wszystkie atuty z pewnością można znaleźć w Hotelu Arena.

INFORMACJA PRASOWA