Wyjątkowa konferencja biznesowa Polish Business Meeting już w maju

Wyjątkowa konferencja biznesowa Polish Business Meeting już w maju

W dniu 15 maja 2015 roku w Windsor Palace Hotel & Conference Center**** będzie miało miejsce jedno z bardziej znaczących dla biznesowej branży spotkanie - Polish Business Meeting.

Ta wyjątkowa i prestiżowa konferencja skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i managerów małych i średnich przedsiębiorstw, którzy za cel stawiają sobie rozwój swoich firm oraz zwiększenie ich rynkowej atrakcyjności. Podczas spotkania wystąpi wielu znanych właścicieli, dziś już bardzo znanych i dużych przedsiębiorstw, którzy podzielą się z uczestnikami receptą na sukces.

Na konkretnych przykładach będzie można dowiedzieć się jak pokierować własną firmą, by osiągnąć postawione sobie cele, jakich błędów unikać oraz jakie strategie marketingowe i promocyjne zastosować. Specjaliści z takich branż jak marketing, prawo, finanse, zarządzanie udzielą uczestnikom jasnych wskazówek i klarownych rozwiązań.

Polish Business Meeting to prawdziwe święto polskich przedsiębiorców, dzięki któremu mogą oni nawiązać nowe, zawodowe kontakty, zdobyć nowych klientów, a także uzyskać przydatną wiedzę, jak rozwinąć dochodowy biznes w polskich realiach.

Tegoroczna konferencja Polish Business Meeting odbędzie się już 15 maja w luksusowym hotelu Windsor Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.meeting.polishbusinessclub.pl

INFORMACJA PRASOWA