Wydarzenia biznesowe w nieformalnej atmosferze, czyli White Marlin Sopot

Wydarzenia biznesowe w nieformalnej atmosferze, czyli White Marlin Sopot

Trójmiasto to przestrzeń, która napawa spokojem i zachwyca niepowtarzalną atmosferą. Właśnie dlatego jest to perfekcyjne miejsce na organizację spotkań biznesowych. Szukasz miejsca na wydarzenie firmowe w nieformalnej atmosferze, które zachwyci wyjątkową kuchnią i pięknym widokiem na morze? Mamy obiekt idealny!

Organizując wydarzenie w Sopocie trzeba zwrócić uwagę na White Marlin Sopot. To klimatyczna restauracja zlokalizowana nad brzegiem Bałtyku. Miejsce to oferuje niezapomniane wrażenia w urokliwym krajobrazie. Subtelne i eleganckie wnętrza obiektu idealnie łączą się z nadmorską atmosferą, którą dodatkowo podkreśla pełna aromatów kuchnia. To zdecydowanie jeden z najbardziej wyróżniających się punktów na kulinarnej mapie Trójmiasta. Co White Marlin oferuje dla organizatorów wydarzeń? Zostańcie z nami i przekonajcie się, dlaczego warto wybrać White Marlin! 

White Marlin dla biznesu 

Spotkania biznesowe nie muszą odbywać się w standardowych salach konferencyjnych. Wspaniałym urozmaiceniem będzie wydarzenie w marynistycznym stylu. White Marlin oferuje piękne wnętrza, które łączą elegancję z rustykalnym, nadmorskim designem. We wnętrzu króluje beż, biel i elementy boho — wszystko, co kojarzy się z rajskimi wakacjami. 

White Marlin to dwupiętrowa przestrzeń, która stworzona została do organizacji różnorodnych wydarzeń — od spotkań firmowych, przez szkolenia, aż po spotkania okolicznościowe. Sala na parterze jest w stanie przyjąć do 60 osób w formie siedzącej, zaś sala na piętrze tworzy przestrzeń dla 70 osób. Jednak prawdziwą perłą obiektu jest zadaszony, ogrzewany i osłonięty taras, który sprawdzi się na większe wydarzenia. Pomieści on aż 240 osób w formie siedzącej lub 400 w formie stojącej.

Sale zapewniają wygodne, ergonomiczne, a przede wszystkim stylowe meble, dostęp do światła dziennego, klimatyzację i nagłośnienie. Dodatkowo nie zabraknie też internetu bezprzewodowego. 

White Marlin kuchnia

Całość White Marlin dopełnia wyśmienita kuchnia z całego świata. Goście restauracji mogą zanurzyć się w bezbłędnych połączeniach aromatów, które pochodzą z najwyższej jakości, świeżych składników.

Morze króluje tutaj zarówno w otoczeniu, jak i na talerzu. Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje także niezwykle subtelna i profesjonalna obsługa, która sprawi, że Twoje wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie. Nie czekaj i zorganizuj event w White Marlin Sopot!