Wycieczka z dziećmi do Wiatowic – zabawa z Radisson Blu Kraków

Wycieczka z dziećmi do Wiatowic – zabawa z Radisson Blu Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków po raz kolejny zorganizował dla podopiecznych Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie wspólny piknik. Pracownicy hotelu i dzieci wspólnie spędzili dzień w stadninie koni w Wiatowicach.

Kilka dni temu pracownicy krakowskiego hotelu Radisson Blu zorganizowali wraz z małopolską stadniną koni w Wiatowicach wspaniałą zabawę dla podopiecznych Domu Dziecka im. Jana Brzechwy. Dla 14-osobowej grupy dzieci w wieku od 1 roku do 4 lat oraz wolontariuszy – opiekunów, był to dzień pełen atrakcji i miłych wrażeń.

„Pani Agnieszka, właścicielka stadniny serdecznie nas przywitała i zapoznała dzieci ze swoimi czworonogami – wspaniałymi końmi, psami rasy border collie i wszędobylskimi kotami. Byliśmy pd wielkim wrażeniem jak każde z nich było przyjaźnie nastawione do dzieci” – mówi Monika Natkowska, Koordynator Responsible Business w Radisson Blu Hotel Krakow.

„Przez kilka godzin w stadninie, całe towarzystwo świetnie się bawiło – wszystkie dzieci były bardzo uszczęśliwione towarzystwem zwierzaków – tarmosiły psiaki, głaskały kotki, razem z opiekunami i pod czujnym okiem instruktora siedziały w siodle. Bardzo cieszymy się, że ten zorganizowany przez nas wyjazd dał im tyle radości” – dodaje Natkowska. Tego dnia wszystkie dzieci miały przygotowany poczęstunek.

Jedną z opiekunek dzieci ze strony Radisson Blu była Karolina Tyniec, która już w szkole średniej pracowała jako wolontariuszka w jednym z domów dziecka. To był jej pierwszy wyjazd z dziećmi z Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie i jak mówi: „Było to dla mnie wspaniałe przeżycie. Na tym wyjeździe poznałam cudowną, czarnooką Ewcię – kontakt z nią i innymi małymi dziećmi na pewno na długo zostanie w mojej pamięci”.