Współpraca SkyCash i Stadionu Narodowego

Współpraca SkyCash i Stadionu Narodowego

SkyCash i Stadion Narodowy w Warszawie połączyły siły. W wyniku tej współpracy za najnowsze atrakcje najbardziej rozpoznawalnego obiektu widowiskowo-sportowego stolicy można płacić za pomocą aplikacji SkyCash w telefonie.

Obsługa nowej technologii jest banalnie prosta. Wystarczy w swojej komórce zainstalować aplikację SkyCash, uruchomić ją i wybrać interesujące nas wydarzenie. Następnie określamy dokładnie, ile biletów potrzebujemy i na kiedy, i finalizujemy transakcję. Przy wejściu na Stadion Narodowy pokazujemy bilety, które mamy w telefonie, dostępne również w wersji off-line w razie braku łączności z siecią. Za pomocą tego innowacyjnego rozwiązania możemy kupić dowolną ilość biletów, nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny lub znajomych.

Obecnie, główną atrakcją Stadionu Narodowego, na którą wejściówki można zakupić za pomocą SkyCasha jest Zimowe Miasteczko w ramach projektu Zimowy Narodowy. Znajdą tu Państwo m.in. lodowisko, zimowy bar, górę lodową, a także podziemny skatepark. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno Ci najmniejsi, jak i nieco starsi.

- SkyCash jest rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w obsłudze wydarzeń biletowanych, co potwierdza nasza współpraca z największymi sieciami kinowymi w Polsce. Zaletą aplikacji jest ogromna uniwersalność. Pozwala ominąć kolejki, ale też szybko kupić bilet na pociąg lub autobus, zapłacić za parkowanie czy podjąć gotówkę z bankomatu – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

INFORMACJA PRASOWA