Współpraca Arkadiusza Zuchmańskiego i Mazurkas Catering 360°

Współpraca Arkadiusza Zuchmańskiego i Mazurkas Catering 360°

Na początku sierpnia br. szef kuchni Arkadiusz Zuchmański nawiązał współpracę z Mazurkas Catering 360°. Jest to jedyny jedyny Polak, który może obecnie pochwalić się prestiżową Gwiazdką Michelin. Celem współpracy jest urozmaicenie oferty kulinarnej lokalu oraz wprowadzenie zupełnie nowej, wyjątkowej jakości potraw.

Do tej pory Arkadiusz Zuchmański pracował jako szef kuchni dla jednej z najsłynniejszych, francuskich firm cateringowych - Lenôtre, która obsługuje najbardziej prestiżowe i wystawne eventy w całej Europie. Przedsiębiorstwo to było również inspiracją do stworzenia Mazurkas Catering 360°, która dziś jest jedną z czołowych firm cateringowych w naszym kraju. Współpraca z Arkadiuszem Zuchmańskim stanowi kolejny krok w rozwoju marki. Jego doświadczenie i profesjonalizm, potwierdzony Gwiazdką Michelin oraz powodzeniem własnej Restauracji Apicius, którą prowadzi we Francji, z pewnością zaowocuje doskonałym efektem w Mazurkas Catering 360°.

Pierwszym celem, który zostanie wspólnie zrealizowany przez Arkadiusza Zuchmańskiego i załogę Mazurkas Catering 360° to stworzenie nowej, odświeżonej karty do Restauracji George Sand. Menu w nowej odsłonie ma oferować niecodzienne smaki i zaskakujące połączenia kulinarne, które nie pozwolą gościom przejść obok tego lokalu obojętnie. Oryginalne receptury zostały wypracowane podczas "kulinarnej burzy mózgów", która odbyła się w dniach 8-12 sierpnia w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

W toku dalszej współpracy rozszerzeniu ulegnie oferta Mazurkas Catering 360°, tak by swoimi propozycjami kulinarnymi dorównywała najwyższym, światowym standardom. A wszystko po to, by zapewnić polskiej branży spotkań oprawy gastronomiczne zachwycające nie tylko smakiem, aromatem i wyglądem, ale także nietuzinkowością i oryginalnymi rozwiązaniami.

INFORMACJA PRASOWA