Wręczono "Perłę Hoteli PPH"

Wręczono "Perłę Hoteli PPH"
Nagrodą w Konkursie Jakości Usług w hotelach grupy Polish Prestige Hotels jest statuetka „Perła Hoteli”. Konkurs organizowany jest raz na dwa lata, a w tym roku trwał do końca października  i do tego czasu można było dokonać anonimowej oceny usług podstawowych i dodatkowych hoteli PPH. Od 6 do 7 listopada odbyły się obrady Rady Hoteli PPH, podczas których firma AT Comunications, przeprowadzająca konkurs, ogłosiła wyniki.

Za najlepszy hotel PPH uznano obiekt „Warszawianka Centrum Kongresowe – Hotel Wellness & SPA”, który odebrał przechodnią statuetkę „Perła Hoteli”. Kolejne miejsca przypadły obiektom „Villa Park – Klinika Zdrowia i Urody” w Ciechocinku oraz ex aequo - „Akwawit” w Lesznie, „Branicki” w Białymstoku oraz „hotel Europa” w Lublinie.

Grupa hoteli PPH składa się z ponad 30 obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Większość z nich to obiekty szkoleniowo-konferencyjne przygotowane do goszczenia klientów biznesowych, za sprawą sal konferencyjnych, sal szkoleniowych, czy sal bankietowych. Organizując konferencję, czy szkolenie w jednym z hoteli PPH można wybierać pomiędzy obiektami konferencyjnymi we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i innych, a także nad morzem, w górach i nad jeziorem.

Źródło: e-hotelarz.pl