Wojciech Liszka z Radisson Blu Kraków - nowy Prezesem MPI Poland Club

Wojciech Liszka z Radisson Blu Kraków  - nowy Prezesem MPI Poland Club
W połowie marca w Warszawie został wybrany nowy Zarząd MPI Poland Club – jednej z najprężniej działających organizacji z branży spotkań. Prezesem stowarzyszenia został Wojciech Liszka, dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Wybory rozpoczęły pierwszą w tym roku konferencję, organizowaną przez MPI Poland Club. Wzięli w nich udział członkowie MPI oraz oficjalni goście. Nowym Prezesem wybranym na dwuletnią kadencję został Wojciech Liszka, dyrektor działu sprzedaży w Radisson Blu Hotel, Kraków. W MPI Poland dotychczas pełnił on funkcję Wiceprezesa ds. Edukacji.

„Naszym celem jest dalsze rozbudowanie struktur MPI Poland Club i zaangażowanie w aktywną działalność jak największej liczby członków. Dzięki ich aktywnemu dialogowi możemy dzielić się wiedzą i pomysłami by wspólnie inspirować oraz kształtować polski rynek spotkań” – mówi Wojciech Liszka. „Wierzę, że nasza siła tkwi w pracy zespołowej. Chcemy jeszcze bardziej ją wzmacniać by potencjał różnorodnych doświadczeń naszych członków skutecznie pomagał każdemu z nas w osiągnięciu indywidualnych celów zawodowych” – dodaje nowy Prezes.

W skład nowego zarządu weszło pięć kobiet:
Agnieszka Faracik-Leśniak, DMC Poland - Wiceprezes ds Edukacji
Agnieszka Słowik, Flower Travel - Wiceprezes ds. Finanasów
Anna Górska, Gdańsk Convention Bureau - Wiceprezes ds. Członkostw
Magdalena Piasecka, Wrocław Convention Bureu - Wiceprezes ds Komunikacji
Paulina Zawadzka, Hilton Warszawa - Wiceprezes ds Studentów
Oraz jeden mężczyzna – Krzysztof Celuch, ustępujący Prezes, który będzie wspierać nowy zarząd jako Immediate Past President.

Meetings Professional International (MPI) to marka szeroko znana na w światowej branży spotkań. Jest największą organizacją tego typu – istnieje w wielu krajach i liczy sobie ponad 24 000 członków. Założeniem jest by w połowie byli to organizatorzy, a w połowie dostawcy. Partnetrem MPI w Polsce jest sieć Rezidor, do której należy także hotel Radisson Blu w Krakowie. Jest to gwarancją profesjonalizmu organizowanych w polskich hotelach Radisson Blu konferencji, bankietów, szkoleń i każdego rodzaju spotkań.

INFORMACJA PRASOWA