Właściciel City Center Rooms otworzy nowy hotel

Właściciel City Center Rooms otworzy nowy hotel
W zakupionym przez spółkę Center Hotel biurowcu pochodzącym z lat 60. powstanie czterogwiazdkowy hotel, którego część zostanie otwarta jeszcze w tym roku. W obiekcie zlokalizowanym przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi znajdować się będzie 144 pokoi.

Otwarcie pierwszej części, która dysponować będzie 56 pokojami, salą konferencyjną i restauracją planowane jest do końca tego roku, natomiast całość gotowa będzie w ostatnich miesiącach 2017 roku. W tym celu firma ma zamiar wybudować nowe budynki, w których znajdować się będą pozostałe pokoje oraz centrum SPA. Dostępne w hotelu sypialnie wyposażone będą w meble wysokiej jakości, telewizor, dostęp do Internetu oraz funkcjonalną łazienkę. Dodatkowo na jego ostatnim piętrze znajdować się będą apartamenty o podwyższonym standardzie. Parter należeć będzie do lokali usługowych oraz restauracji.

Spółka City Center prowadzi na przeciwko przyszłego hotelu usługi hotelowe pod nazwą City Center Rooms. Jak powiedział jego manager, na razie spółka nie może zdradzić więcej szczegółów na temat nowego obiektu.

INFORMACJA PRASOWA