Wiosenny powiew w centrum MT Polska na Targach Beauty Forum

Wiosenny powiew w centrum MT Polska na Targach Beauty Forum
W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędzie się XIV edycja Targów Beauty Forum. Na największej w kraju imprezie branży kosmetycznej wiodące polskie i zagraniczne firmy zaprezentują najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Wydarzenie będzie również okazją do zdobywania wiedzy od doświadczonych profesjonalistów związanych z rynkiem kosmetycznym. Targi Beauty Forum odbędą się w dniach 12-13 marca br. w warszawskim centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Organizatorem targów jest wydawnictwo Health and Beauty Media.

- Kolejny raz nasze centrum gości największą imprezę branży kosmetycznej Targi Beauty Forum. To wydarzenie przyciąga tłumy profesjonalistów związanych z tym rynkiem, daje możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z nowościami i czerpania z nich inspiracji. Przestrzenie wystawiennicze naszego obiektu pozwolą na odpowiednie zaaranżowanie stoisk targowych, aby zwiedzający w miłej i komfortowej atmosferze spędzili weekend dedykowany tematom kosmetycznym, który dla wielu osób szczególnie ważny staje się właśnie tuż przed wiosennym sezonem – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Targi Beauty Forum są imprezą o charakterze biznesowym kierowanym do specjalistów z branży, w której istotną rolę odgrywa również aspekt edukacyjny. W ubiegłorocznej edycji targów organizowanych w centrum MT Polska swoje oferty przedstawiło około 450 firm i marek, a wydarzenie odwiedziło ponad 10 000 osób. Podczas targów odbywają się liczne wykłady i seminaria m.in. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego oraz inne spotkania na scenie Meeting Point, gdzie specjaliści dzielą się swoją wiedzą. Podczas targów odbędą się również liczne konkursy i mistrzostwa w tym Mistrzostwa Makijażu, Mistrzostwa Modelowania Paznokci dla Profesjonalistów i Początkujących, które objęte są międzynarodową klasyfikacją i stanowią eliminacje do Mistrzostw Europejskich rozgrywanych w Monachium. Ponadto zorganizowane zostaną Mistrzostwa NailArt Trophy, V Mistrzostwa Polski w Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp o "Złoty Frez" oraz Konkurs Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond. Podczas targów swoje 15. urodziny będzie również obchodził magazyn Beauty Forum.

Targi Beauty Forum odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA