Winter Meeting MPI Poland Club – podsumowanie

Winter Meeting MPI Poland Club – podsumowanie
Kolejne spotkanie MPI Poland Club już za nami. Tym razem tematem przewodnim były „Wystąpienia publiczne” a gościem specjalnym Mateusz Kusznierewicz, który opowiedział jak sam przygotowuje się do prezentacji oraz podzielił się ze słuchaczami swoimi sposobami na radzenie sobie ze stresem. Jaka jest jego recepta? Uświadomić sobie, co nas stresuje i co jest powodem naszego zdenerwowania lub rozdrażnienia. Inne rady Mateusza to „jeśli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz”, „staraj się łączyć swoją pasję z życiem zawodowym”.

Drugim ekspertem spotkania była Pani Aneta Esnekier, właścicielka firmy „Projekt pasja”, która podczas dwugodzinnych warsztatów „w pigułce” przekazała techniki tworzenia dobrej i skutecznej prezentacji. Zaprezentowała m.in. metodę 5W stosowaną w planowaniu każdej prezentacji, która w praktyce oznacza:

Who – Kto?, czyli do kogo będziemy mówić
What for – Po co?, czyli z czym chcemy, zęby nasi słuchacze wyszli z prezentacji
Where – gdzie?, gdzie prezentacja odbędzie się
When – kiedy?, kiedy prezentacja będzie miała miejsce
What & How – Co i jak? – jak prezentację przygotuję.

Partnerami spotkania były firmy BRILLAVMEDIA, Conrego i MYŚLNIK.W spotkaniu MPI Poland Club wzięło udział ok. 40 osób. Kolejne już 22 marca w Warszawie a jego temat to: „Budowanie zespołu. Jak nie stracić pracownika?”

Już dziś serdecznie zapraszamy.