Wielki Finał Drift Masters oraz 25-lecie firmy BUDMAT z Mazurkas Catering 360°

Wielki Finał Drift Masters oraz 25-lecie firmy BUDMAT z Mazurkas Catering 360°
Po raz kolejny załoga Mazurkas Catering 360° zapewniła obsługę cateringową dla kluczowych klientów firmy BUDMAT podczas zawodów Drift Masters Grand Prix.

Tym razem był to Wielki Finał Sezonu 2016. W czasie dwóch dni Mazurkas Catering 360° obsłużył 1900 osób. To już druga w tym roku realizacja cateringowa dla firmy BUDMAT. W czerwcu br. Mazurkas Catering 360° zapewnił oprawę cateringową podczas 3 i 4 rundy Drift Masters Grand Prix dla 1300 osób.

Realizacja, która odbyła się w dniach 15-16 października br. w Płocku na stadionie Wisły Płock wymagała budowy specjalnego namiotu z tarasem o łącznej powierzchni 1500 m2.. Odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie oraz możliwość oglądania relacji na żywo z toru wyścigowego zapewniły wszystkim gościom prawdziwe sportowe emocje. Mazurkas Catering 360° przygotował tradycyjne bufety – zimny, gorący i deserowy, a dla podgrzania atmosfery gościom serwowano grzane piwo i wino. Dodatkowo w pierwszym dniu zawodów firma BUDMAT świętowała uroczyście jubileusz 25-lecia istnienia firmy. Jak na prawdziwe urodziny przystało, nie mogło zabraknąć także tortu – niespodzianki.

INFORMACJA PRASOWA