Wielkanoc bez zmartwień z Grupą Molo

Wielkanoc bez zmartwień z Grupą Molo
Nowy trend na polskim rynku, jakim są kilkudniowe wyjazdy na święta z rodziną, przyciąga do hoteli coraz więcej zapracowanych i spragnionych wypoczynku gości. Grupa hotelowa Molo przygotowała w tym roku szeroką ofertę wielkanocną dla całej rodziny. Hotel Magellan i Centrum Molo oferują specjalne świąteczne pakiety. W programie znajdzie się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, m.in. szukanie wielkanocnego króliczka, warsztaty artystyczne czy świąteczne pakiety Spa.

Tradycyjne polskie Święta Wielkanocne kojarzone są ze smakowitym żurem, jajkami w przeróżnej postaci oraz babką wielkanocną. Na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować nowy trend na polskim rynku hotelarskim. Coraz więcej obiektów hotelowych proponuje swoim gościom kompleksową organizację świątecznego pobytu, a sami Polacy coraz częściej decydują się na kilkudniowy wyjazd z zapewnionym Śniadaniem Wielkanocnym oraz atrakcjami dla dzieci. Wypoczynek w obiektach hotelowych pozwala gościom nie tylko zapomnieć o obowiązkach domowych związanych z przygotowaniami do Świąt, ale także odpocząć w gronie najbliższych osób, na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku.

Hotel Magellan oraz Centrum Molo położone w samym centrum Polski to miejsca w sam raz na rodzinny wypoczynek. Dogodna lokalizacja pozwala na wygodny dojazd z każdego regionu kraju. Jednak głównym atutem prorodzinnych obiektów hotelowych są liczne atrakcje dla najmłodszych. Zarówno dzieci jak i rodzice, mogą w ten sposób pozwolić sobie na chwilę relaksu i odprężenia. W programie Hotelu Magellan można znaleźć kompletny program gier i zabaw dla najmłodszych, w tym: wielkanocne warsztaty artystyczne, olimpiadę sportów dziwnych czy wspólne malowanie pisanek. Centrum Molo oferuje równie ciekawe atrakcje, jak na przykład: biesiada Staropolska przy ognisku w Niedzielę Wielkanocną, wspólne malowanie pisanek oraz wycieczki rowerowe, a dla chętnych Nordic Walking.


INFORMACJA PRASOWA


***

Informacje o Grupie Molo:
Grupa Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness. W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:
- Hotel MAGELLAN*** - Bronisławów - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Hostel MOLO - Łódź
- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim
Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.
INFORMACJA PRASOWA