Wielka renowacja w kieleckim Best Western Grand Hotel

Wielka renowacja w kieleckim Best Western Grand Hotel

Na wrzesień br. planowane jest otwarcie nowoczesnego centrum wystawienniczo-eventowego w czterogwiazdkowym Best Western Grand Hotel. Dzięki temu remontowi hotel zyska jedno z największych kompleksów konferencyjnych w Kielcach.

Trwające w Best Western Grand Hotel prace remontowe zapewnią obiektowi przestrzeń eventową o powierzchni 1800 mkw. Jest to o 900 mkw. więcej niż hotel posiadał przed renowacją. Nowe centrum wystawienniczo-eventowe zostanie wyposażone w profesjonalny system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, które pozwolą dostosować przestrzeń do wielkości spotkania oraz dadzą możliwość trwania kilku konferencji lub szkoleń jednocześnie bez wzajemnego zakłócania się. Z kolei łącznie centrum będzie mogło pomieścić do 1000 osób, co daje nieograniczone możliwości organizacji różnorodnych eventów. Ponadto, obiekt zostanie również wyposażony w profesjonalną windę, mogącą przewozić wielkoformatowe przedmioty, takie jak np. elementy dekoracji czy sceny itp.

W ramach metamorfozy przygotowywany jest również specjalny teren zielony, położony kilka kilometrów od Best Western Grand Hotel. Ma to być przestrzeń przeznaczona na organizację imprez plenerowych, firmowych pikników lub zajęć teambuldigowych na świeżym powietrzu. Całość terenu ma mieć powierzchnię 8500 mkw.

- Best Western Grand Hotel należy do sieci Best Western od 2012 roku. Przez cały okres funkcjonowania pod naszym szyldem obiekt rozwijał się w bardzo zadowalającym tempie. Od początku jego bardzo mocną stroną było centrum konferencyjno-bankietowe, dlatego też postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę skierowaną do branży MICE. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że już jesienią zaoferujemy gościom najbardziej kompleksowy obiekt tego typu w regionie – komentuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Odrestaurowane zostało również zaplecze hotelowe. Od kwietnia wszystkie pokoje w Best Western Grand Hotel będą mogły się poszczycić standardem czterech gwiazdek. W ofercie znajduje 118 komfortowych i elegancko zaaranżowanych wnętrz oraz 4 luksusowe apartamenty. Do dyspozycji gości jest także wykwintna restauracja serwująca pyszne dania regionalnej kuchni oraz ekskluzywny klub muzyczny, mogący pomieścić do 300 osób. Ponadto, Best Western Grand Hotel oferuje profesjonalną strefę spa i fitness, kasyno oraz pasaż handlowo-usługowy. Przy takiej mocy atrakcji i oferowanych usług można być pewnym udanego pobytu oraz idealnie zrealizowanego spotkania firmowego.

INFORMACJA PRASOWA