Większa zniżka na pobyt w hotelach Louvre Hotels Group

Większa zniżka na pobyt w hotelach Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group jakiś czas temu wprowadził program lojalnościowy Flavours Instant Benefit, który jest bezpłatny. Wystarczy pobrać aplikację Louvre Hotels Group na system Android lub IOS oraz zarejestrować się do programu, by otrzymać zniżkę na pobyt w hotelach  zrzeszonych w Louvre Hotels Group na całym świecie.

Od 15 września zniżka ta wzrosła z 5% do 10%. Zniżka ta dotyczy zarówno obecnych, jak i przyszłych zarejestrowanych użytkowników aplikacji i członków programu. Promocja ta obejmuje pobyty zarezerwowane i zrealizowane w okresie od 15 września 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku.

Celem takich programów lojalnościowych jest oczywiście utrzymywanie dobrego kontaktu z aktualnymi i potencjalnym Klientami, wzmocnienie relacji między markami a gośćmi hotelowymi. 

Dużym atutem programu lojalnościowego Flavours Instant Benefit jesT oczywiście bezpłatne uczestnictwo. Nie musimy ponosić comiesięcznych lub corocznych opłat za członkostwo. Wystarczy tylko pobrać aplikację i się zarejestrować. To wszystko!  

– Dzięki naszej aplikacji i powiązanym z nią programowi lojalnościowemu możemy zaoferować naszym gościom możliwość wygodnego przeglądania najlepszych ofert, szybką obsługę rezerwacji i łatwość zarządzania nimi oraz stałą zniżkę na każdy pobyt. A to dopiero początek korzyści. Cały czas rozwijamy aplikację w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i funkcjonalności, których oczekują użytkownicy, a program Flavours Instant Benefit będzie sukcesywnie poszerzany o nowe promocje, przygotowane z myślą o klientach często korzystających z usług Louvre Hotels Group – mówi François Delattre, Director Integration Management, odpowiedzialny za nadzór operacyjny nad hotelami grupy Louvre Hotels w Polsce i Niemczech.

INFORMACJA PRASOWA