Weekendowy pobyt ze zniżką w hotelach Vienna International Hotels & Resort

Weekendowy pobyt ze zniżką w hotelach Vienna International Hotels & Resort

Międzynarodowa sieć hoteli Vienna International Hotels & Resort ogłosiła wyjątkową promocje, która dostępna jest także w obiektach konferencyjnych znajdujących się w Polsce. Teraz, goście rezerwować mogą weekendowy pobyt taniej o połowę.

Najnowsza promocja, która wprowadzona została w wybranych obiektach sieci Vienna International Hotels & Resort objęła także hotele w Polsce. Na rabaty i tańsze weekendowe pobyty liczyć mogą goście obiektów konferencyjnych pod szyldem Vienna znajdujących się w Katowicach, Krakowie, Łodzi i Międzyzdrojach.

Promocja dotyczy weekendowych pobytów w 2014 roku. Aby skorzystać z wizyt tańszych o połowę wystarczy, e goście zarezerwują przyjazd w dowolny wtorek aż do końca sierpnia. Ceny spadną nawet do 16 euro za noc. Dzięki takim udogodnieniom odwiedzając mogą zaplanować udany wypoczynek (od piątku do poniedziałku) w wybrany weekend aż do końca roku.

W ramach oferty goście obiektów konferencyjnych sieci objętych promocją, a więc Chopin Hotel Cracow Old Town, Hotelu Cracow, andel's Hotel Łódź, angelo Hotel Katowice i Amber Baltic Hotel Międzyzdroje, będą mieli zapewnione śniadanie w formie bufetu, 10 procentową zniżkę w hotelowej restauracji oraz darmowy wstęp do Spa i studia fitness. Rezerwacji dokonywać można do 26 sierpnia.

INFORMACJA PRASOWA