Weekend dla młodych w EXPO Kraków

Weekend dla młodych w EXPO Kraków

Jesień to dobry czas na planowanie ważnych życiowych zmian. W EXPO Kraków jesienią pamiętamy o młodych parach planujących ślub i zakup nowego mieszkania. Jak wiadomo, oba przedsięwzięcia są złożone i wymagają dopilnowania wielu szczegółów. Dlaczego by nie podjąć się obu tematów jednocześnie?

Podczas Targów Młodej Pary (1.10.2017) oraz Targów Mieszkań i Domów (30.09-1.10.2017) odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się nie tylko z szeroką ofertą wystawców, ale także spotkać ekspertów, którzy pomogą im przygotować się do realizacji najważniejszych  życiowych decyzji.

W weekend na przełomie września i października nasze hale opanują deweloperzy, którzy zaprezentują zwiedzającym szeroką ofertę mieszkań i domów. Pojawią się także eksperci, zajmujący się rynkiem nieruchomości, finansami i prawem, którzy podczas swoich seminariów poprowadzą nabywców, sprzedających i wynajmujących mieszkania przez meandry obowiązujących przepisów. Z kolei w strefie specjalnej Home&Design odwiedzający spotkają się z szeroką ofertą z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz oraz innowacyjnych technologii dla domu.


Drugiego dnia targów mieszkaniowych w hali tuż obok odbędą się  targi ślubne. Już po raz czwarty spotkają się u nas specjaliści związani z branżą ślubną, którzy pomogą młodym parom zaplanować ten wyjątkowy dzień w ich życiu. Ponad 150 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, a w międzyczasie na scenie będą się odbywać pokazy mody ślubnej, koncerty zespołów weselnych na żywo oraz popisy barmanów. Przyszli państwo młodzi będą mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów pierwszego tańca, a także wziąć udział w specjalnych degustacjach tortów i dań weselnych.

Weekend 30.09-1.10 to niepowtarzalna okazja dla młodych, żeby w jednym miejscu spotkać ekspertów z dwóch branż, najbardziej interesujących na początku nowej drogi życia.

INFORMACJA PRASOWA