Warsztaty Marcina Żukowskiego z social mediów na Konferencji Certyfikowany Event Manager

Warsztaty Marcina Żukowskiego z social mediów na Konferencji Certyfikowany Event Manager

Podczas Konferencji Certyfikowany Event Manager odbędzie się wiele prelekcji, paneli oraz warsztatów praktycznych. Warsztaty z social mediów poprowadzi Marcin Żukowski, który zapozna uczestników z umiejętnościami praktycznymi w tym sektorze. Wszystko to podczas konferencji, która odbędzie się już 27 listopada w Warszawie. 

Social media to sektor, który rozwija się z dnia na dzień i o którego znajomość powinna dbać każda firma pragnąca pozostawać na najwyższym poziomie marketingowym. Właśnie dla tych osób przygotowany został warsztat z social mediów. Podczas niego uczestnicy zaznajomią się z najlepszymi praktykami poprzez przegląd i analizę sprawdzonych działań w social mediach. Ważnym narzędziem w social mediach jest facebook, dlatego na warsztatach można poznać również planowanie promocji na tym portalu w trzech krokach. Kolejnym punktem rozwojowym mediów są aplikacje mobilne - podczas spotkania przybliży się działania praktycznych narzędzi mogących pomóc np. w planowaniu eventu, informowaniu uczestników o nowościach oraz zbieranie opini od uczestników. 

Warsztaty z social mediów poprowadzi Marcin Żukowski - dyrektor sprzedaży serwisu naEkranie.pl oraz autor bestsellerowych pozycji dotyczących social mediów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach, prelekcjach i wykładach. Social media oraz marketing nie ma dla niego tajemnic. Książki Marcina Żurkowskiego ("Twoja firma w social mediach" oraz "Ty i social media") cieszą się dużą popularnością wśród osób chcących poznać social media. 

INFORMACJA PRASOWA