Warsztaty Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan

Warsztaty Egurrola Dance Studio w Hotelu Magellan
W dniach 9-11 listopada w Hotelu Magellan odbędą się przygotowane specjalnie dla pań warsztaty taneczne przygotowane przez Egurrola Dance Studio. W programie, oprócz zajęć prowadzonych przez znanych instruktorów znalazły się również takie atrakcje, jak: spa, basen, jacuzzi oraz występ grupy kabaretowej.

- Impreza przebiegająca pod hasłem: ,,Poczuj lato jesienią” jest obecnie jedynym tego typu wyjazdem tanecznym w Polsce – mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO -Ideą tego projektu było połączenie aktywnego wypoczynku w formie tańca z relaksem z dala od miejskiego zgiełku. Egurrola Dance Studiozainteresowało się współpracą z Hotelem Magellan ze względu na jego lokalizację w malowniczej okolicy w centrum Polski oraz atrakcyjność jego infrastruktury hotelowej.

W programie warsztatów przygotowane zostały zajęcia prowadzone przez znanych instruktorów i tancerzy: Ninę Tyrkę, Stefano Terrazzino, Tomasza Barańskiego, Magdalenę Soszyńską-Michno, Piotra Tyrkę oraz Katarzynę Krupę. Uczestniczki będą miały okazję wypróbowania dopiero co zdobytych umiejętności podczas wieczornych imprez tanecznych. Do dyspozycji pań będzie również strefa SPA oraz hotelowy basen, sauna i jacuzzi. Dodatkowo, w pierwszy wieczór wyjazdu wystąpi dla wszystkich gości hotelu grupa improwizacyjna LUBIETO, której działalność stanowi ciekawe połączenie sztuki teatralnej i kabaretowej- aktorzy odgrywają sceny ad hoc, a to widownia dyktuje scenariusz występu.

Oferta warsztatów tanecznych skierowana jest do wszystkich pań powyżej 18-go roku życia. Hotel gwarantuje opiekę dla dzieci w czasie trwania zajęć tanecznych.

Kolejne warsztaty taneczne planowane są na 2013 rok.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.dancestudio.pl

Informacja prasowa