Warsztaty Cruises & Events

Warsztaty Cruises & Events
Już 30 sierpnia rozpoczną się warsztaty Cruises & Events, które mają przybliżyć organizatorom wyjazdów firmowych zagadnienie nowej formy incentive, a mianowicie podróży morskich.

Warsztaty organizowane przez RejsClub.pl skierowane są do przedstawicieli branży turystycznej i eventowej: biur podróży, agencji eventowych, firm organizujących incentive travel, przedstawicieli działów marketingu i sprzedaży, event managerów oraz osób zajmujących się organizacją tego typu wyjazdów w korporacjach.

Jeden przedstawiciel danej firmy otrzymuje bezpłatne zaproszenie, któe obejmuje zwiedzanie statku, udział w warsztatach, dwa noclegi ze śniadaniem i kolacją oraz udział w Wieczorze Karaibskim. Kolejna osoba z danej firmy może wziąć udział w warsztatach uiszczajac opłatę – 300zł.

Program warsztatów
30 sierpnia (czwartek)


- spotkanie w porcie w Gdyni ok. 10:30, wspólne zwiedzanie statku Costa Pacifica, po lunchu na pokładzie przejazd do Łęgowa (ok. 30 min.), zakwaterowanie, czas wolny. Osoby, które zwiedzały już wcześniej statek Costa Pacifica, mogą uczestniczyć w zwiedzaniu statku MS Europa

- 18:15 drink i kolacja powitalna,

- 20:00 oficjalne rozpoczęcie I Amatorskiego Turnieju Bowlingowego i Bilardowego Branży Turystycznej i Eventowej.

31 sierpnia (piątek)

- po śniadaniu od godz.11:00 do 18:00 Warsztaty Cruises & Events (przerwa na obiad ok. 13:00-14:00). 30 minutowe prelekcje dotyczące branży cruisingowej, promowej, eventowej i hotelarskiej oraz marketingu w internecie. Szczegółowy program wkrótce.

- 19:00 kolacja w restauracji Wyspy Świata – serwowana będzie kuchnia śródziemnomorska i karaibska

- Wieczór Karaibski – do tańca zaprasza Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski, a o północy rozlosowana będzie główna nagroda – 2-osobowy rejs po Wyspach Karaibskich.  

1 września (sobota)

- po śniadaniu zakończenie warsztatów i wykwaterowanie.

Zgłoszenia należy kierować pod adres [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona.