Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE
W dniach 16-18 listopada 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Targi Turystyczne Podróże. Targi są nową imprezą wystawienniczą, a ich ogranizatorem jest spółka targowa Murator EXPO.

„Podróżuj aktywnie – to hasło, które inspirowało nas przy tworzeniu formuły targów. Wakacyjne podróże nie mogą być nudne i bezbarwne – to okazja do aktywności - uprawiania sportów, zabawy, relaksu oraz poznawania nowych miejsc – ich historii i kultury. Chcemy promować wśród Polaków turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki” – tak o formule targów mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO sp. z o.o.

Targi Turystyczne Podróże to dla osób z branży doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Również warszawiacy i turyści znajdą tutaj coś dla siebie. Dla zwiedzających przygotowano najciekawsze propozycje na wyjazdy świąteczne, noworoczne czy ferie zimowe.

Partnerem warszawskich Targów Turystycznych jest miesięcznik Podróże.

Więcej informacji o Targach znajdą Państwo na stronie.