Warszawskie Centrum Expo XXI gospodarzem finału konkursu Miss Polonia 2014

Warszawskie Centrum Expo XXI gospodarzem finału konkursu Miss Polonia 2014

Już 20 grudnia br. poznamy najnowszą laureatkę konkursu Miss Polonia. Tym razem ta prestiżowa i wyjątkowa impreza będzie miała miejsce w nowoczesnych wnętrzach Centrum Expo XXI w Warszawie.

To co wyróżnia tegoroczną edycję konkursu Miss Polonia, to przede wszystkim ilość kandydatek, gdyż jest ich aż 25. Wiadomo, że piękna uroda uczestniczek wymaga specjalnej oprawy, którą w tym roku zapewni warszawski obiekt eventowy Centrum Expo XXI.

- Wybór Centrum Expo XXI, jako lokalizacji tegorocznej Gali Finałowej konkursu Miss Polonia, cieszy nas podwójnie. Czujemy się wyróżnieni, mogąc gościć tak wyjątkowe wydarzenie. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedyna tego typu impreza w skali kraju. Z drugiej strony wierzymy, że współpraca z organizatorami konkursu pozwoli nam pokazać obiekt z innej, nowej perspektywy. Choć Centrum Expo XXI jest bardzo dobrze znane zarówno Warszawiakom, jak i firmom z całej Polski, a nawet zagranicy, to największą popularność zdobyło dzięki licznym imprezom targowym i dużym konferencjom. Tymczasem Expo XXI jest jednym z niewielu miejsc w Warszawie, które można przystosować do organizacji różnego typu eventów, także gali, koncertów i dużych wydarzeń zamkniętych. Potencjałem obiektu jest bowiem ponad 20 000 mkw nowoczesnej przestrzeni, którą można dowolnie zaaranżować oraz doświadczony zespół specjalistów, dla których nie ma zadań niemożliwych. Takie właśnie Expo XXI zaprezentujemy podczas Gali Finałowej konkursu Miss Polonia 2014 – tłumaczy Żaneta Berus, prezes zarządu Warszawskiego Centrum Expo XXI.

Tak prestiżowe wydarzenie, jakim z pewnością jest Finałowa Gala konkursu Miss Polonia, wymaga odpowiedniego miejsca. Przede wszystkim istotne są nowoczesne warunki techniczne, które Centrum Expo XXI z pewnością jest w stanie zapewnić. Również wielkość obiektu ma znaczenie, gdyż zaproszonych będzie aż 1000 gości, a wśród nich sławne osobistości oraz rodziny uczestniczek.

- Z punktu widzenia organizatora Gali Finałowej konkursu Miss Polonia już teraz mogę powiedzieć, że Centrum Expo XXI zwróciło naszą uwagę przede wszystkim spektakularnymi możliwościami scenicznymi, oświetleniowymi i realizacji dźwięku. Hala nr 4, w której odbędzie się finał, jest idealnie dostosowana do potrzeb transmisji telewizyjnej z uwagi na wysokość oraz doskonałą infrastrukturę. Możemy w niej bez problemu zainstalować wszelki sprzęt, wykorzystywany przy takich przedsięwzięciach. Zaplecze techniczne obiektu jest dla nas szczególnie ważne także ze względu na rezerwację wozu HD przez Telewizję Polską, który zajmie się obsługą Gali Finałowej – mówi Barbara Śmietanka, Prezes Biura Miss Polonia Sp. z o.o.

Atrakcjami wieczoru, prócz prezentacji samych kandydatek, będą liczne występy artystyczne i muzyczne. Całość wydarzenia transmitowana będzie na żywo przez Program Drugi Telewizji Polskiej. A wszelkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie konkursu.

INFORMACJA PRASOWA