Walne Zgromadzenie SBE to czas podsumowań i planów

Walne Zgromadzenie SBE to czas podsumowań i planów

Stowarzyszenie Branży Eventowej spotkało się 7 października na Torze Wyścigowym na Służewcu w Warszawie, by podsumować pierwszą połowę roku. Podczas Walnego Zgromadzenia podsumowano dotychczasowe działania i omówiono plany na rok 2022.

Zarząd SBE został doceniony przez członków SBE. Z satysfakcją przyjęte zostały również działania promocyjne firm i organizacji zrzeszonych w stowarzyszeniu. 

Podczas Walnego Zgromadzenia rozmawiano o pozytywnych wzmiankach w mediach branżowych, o sile networkingu, o wydarzeniach, które się odbyły z udziałem SBE. Podkreślono, jak ważnym i potrzebnym po długim lockdownie było zorganizowanie wydarzenia Event Biznes Plener.

Rada Etyki obserwując aktualną sytuację na rynku eventowym, postanowiła zreaktywować Kodeks Dobrych Praktyk, który to został zatwierdzony przez firmy członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej. 

Spotkanie na Służewcu zakończyło wręczenie Certyfikatów członkowskich za rok 2021 Członkom SBE.

Warto podkreślić również, że od listopada rusza 10. edycja Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Będzie można dołączyć do SBE korzystając z tak zwanej "nowej logiki cenowej". Warto zaglądać na nową stronę internetową. 

Motto SBE aktualnie brzmi "kto przetrwa krysys, ten będzie tworzyć rynek". Mocno się z tym zgadzamy. 

INFORMACJA PRASOWA