W Manchesterze otwarty został najnowszy hotel Hilton Garden Inn Emirates Old Trafford

W Manchesterze otwarty został najnowszy hotel Hilton Garden Inn Emirates Old Trafford

Hilton Garden Inn, jedna z marek sieci Hilton ogłosiła otwarcie najnowszego hotelu. Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford oferuje swoim gościom 150 pokoi w wyjątkowej lokalizacji – w sąsiedztwie najbardziej popularnego boiska do krykieta. Będzie to pierwszy obiekt tej marki w Manchesterze.

Hotel znajduje się nieopodal kompleksu sportowego Emirates Old Trafford, będącego siedzibą pierwszoligowego klubu krykieta Lancashire County Cricket Club. Mieszczący nawet 50 000 osób obiekt jest miejscem, w którym odbywają się krajowe i międzynarodowe rozgrywki krykieta, konferencje biznesowe i wydarzenia kulturalne. Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford  oferuje 150 pokoi, z których 85 posiada okna wychodzące na najsławniejsze na świecie boisko do krykieta, a wśród nich aż 80 to pokoje z balkonem. W dni meczowe niektóre z pokoi zostaną przekształcone w specjalne loże, zapewniając kibicującym niezapomniane wrażenia.

"Hilton rozszerza swoją ofertę o kolejne lokalizacje w Wielkiej Brytanii i z przyjemnością wita gości najważniejszych stadionów sportowych na świecie, takich jak Stadium of Light, Ageas Bowl, Wembley, a teraz także Emirates Old Trafford", powiedział Simon Vincent, wiceprezes wykonawczy i prezes Hilton na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „Emirates Old Trafford co roku odwiedza ponad 450 tysięcy fanów, co czyni go jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że Hilton Garden Inn może być częścią tego wspaniałego miejsca, zapewniając gościom niezapomniany pobyt w Manchesterze".  

Hotel Hilton Garden Inn Old Trafford znajduje się w idealnej lokalizacji zarówno dla osób podróżujących biznesowo, jak i rekreacyjnie. Obiekt położony jest w sąsiedztwie stacji tramwajowej Old Trafford Metrolink, skąd w zaledwie w 15 minut można dostać się do centrum miasta. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się także Manchester Arena, Intu Trafford Centre i Legoland Discovery Centre, a mniej niż 2 km od hotelu położony jest stadion piłkarski drużyny Manchester United położony.

"Emirates Old Trafford to jedno z największych brytyjskich centrów wydarzeń sportowych, muzycznych i konferencji, a także idealne miejsce na pierwszy hotel Hilton Garden Inn w Manchesterze" - powiedział John Greenleaf, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hilton Garden Inn. „Hotel dołączył do 7 innych obiektów Hilton Garden Inn w Wielkiej Brytanii i jest doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio z ponad 740 lokacjami na całym świecie."

Każdy pokój gościnny wyposażony jest w markową pościel z nowymi, białymi kołdrami, minimalistyczne biurko z ergonomicznym krzesłem i inne udogodnienia, jak na przykład niewielka lodówka.

Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford daje swoim gościom możliwość skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej, w tym Garden Grille & Bar – wspaniałego miejsca na każdą okazje, gdzie można skorzystać z serwisu à la carte oraz śniadań. W hotelu znajduje się także Pavilion Pantry® - miejsce otwarte przez całą dobę, gdzie goście mogą zamówić przekąski, zjeść coś na szybko, a także kupić zimne napoje.

Goście Hilton Garden Inn Manchester Old Trafford mogą korzystać z licznych udogodnień i usług, w tym bezpłatnego dostępu do Internetu w całym budynku, otwartego przez całą dobę centrum biznesowego i nowoczesnego klubu fitness. Hotel oferuje również bezpłatny parking dla gości.

Hilton Garden Inn Manchester Old Trafford bierze udział w wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym Hilton Honors, działającym w 14 markach hoteli Hilton. Członkowie Hilton Honors, którzy rezerwują noclegi bezpośrednio przez kanały marki Hilton, posiadają dostęp do licznych benefitów, w tym wyłącznej zniżki dla uczestników programu, bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi oraz cyfrowych udogodnień dostępnych tylko za pośrednictwem aplikacji Hilton Honors. Program ten umożliwia gromadzenie i wykorzystywanie punktów premiowych w szerszym zakresie niż jakikolwiek inny program dla gości hotelowych.

Więcej informacji o hotelu znaleźć można pod adresem Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford lub pod numerem telefonu +44 0161 8687 100.

Dodatkowe informacje dla mediów dostępne są na www.hgi.com, a także
www.news.hgi.com.


INFORMACJA PRASOWA