W Łodzi powstanie nowy obiekt sieci Hilton Worldwide

W Łodzi powstanie nowy obiekt sieci Hilton Worldwide

W samym sercu Łodzi, tuż przy największym deptaku Europy, ulicy Piotrkowskiej, powstanie wielofunkcyjny i nowoczesny budynek, w którego skład wejdzie komfortowy hotel Hampton by Hilton Lodz. Będzie to drugi obok DoubleTree by Hilton Lodz obiekt marki Hilton Worldwide.

Otwarcie nowego hotelu Hampton by Hilton Lodz planowane jest na początek 2018 roku. Prace budowlane już się rozpoczęły. Stylowy 149-pokojowy obiekt będzie częścią większej inwestycji, w skład której wejdą również powierzchnie biurowe oraz komercyjne.

- Tylko 10% obiektów działających na łódzkim rynku to znane, markowe hotele, więc mamy poczucie, że ten segment nie jest jeszcze w pełni reprezentowany. Wciąż obserwujemy popularność, jaką cieszy się nasz hotel DoubleTree by Hilton Lodz i cieszymy się, że w tak krótkim czasie stał się wiodącym hotelem wyższej klasy. Natomiast Hampton by Hilton Lodz to dla nas okazja do wsparcia rynku obiektów klasy ekonomicznej - mówi Patrick Fitzgibbon, Starszy Wiceprezes ds. Rozwoju na teren Europy i Afryki w Hilton Worldwide.

Największym atutem nowego obiektu sieci Hilton Worldwide jest jego lokalizacja w samym sercu Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Jest to świetne położenie dla turystów, dla których nowy Hampton by Hilotn Lodz stanie się doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Wokół hotelu znajdują się bowiem najważniejsze zabytki, liczne restauracje i sklepy.

- Jest nam niezmiernie miło współpracować z siecią Hilton Worldwide nad otwarciem hotelu Hampton by Hilton Lodz. To już nasz drugi wspólny projekt po hotelu Hampton by Hilton Gdansk Old Town. Uważamy, że Łódź to idealne miejsce na dalszy rozwój obiektów, które łączą rozpoznawalne na całym świecie marki ze słynną, polską gościnnością - komentuje Wojciech Popis, Dyrektor Zarządzający w spółce VHM Hotel Management.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasową współpracę i pomoc, jaką otrzymaliśmy od władz miasta w realizacji tego wyjątkowego projektu, usytuowanego w samym centrum miasta, na przeciwko nowo otwartego przystanku Piotrkowska Centrum. Dzięki owocnej współpracy będziemy w stanie stworzyć szczególne miejsce, łączące hotel sieci Hilton Worldwide z najwyższym i, jak uważamy, najlepszym budynkiem biurowym w Łodzi - dodaje George Mula, Prezes firmy Integrated Finance Group Sp. z o. o. i Dyrektor spółki Bacoli Properties, właściciela terenu, reprezentujący zarówno inwestora, jak i spółkę Master Management Group, dewelopera realizującego projekt.

Prócz 149 komfortowych pokoi goście nowego Hampton by Hilotn Lodz będą mogli skorzystać z profesjonalnej sali fitness i całodobowego baru z przekąskami. W cenę noclegu będzie wliczony bezprzewodowy Internet oraz wyśmienite śniadanie. Obiekt, jak wszystkie hotele marki Hampton by Hilton, będzie się cechował najwyższej jakości wygodą oraz indywidualnym podejściem do klienta. Jeśli goście nie poczują się w 100% usatysfakcjonowani z pobytu będą mogli liczyć na zwrot pieniędzy.

- Portfolio marki Hampton by Hilton w Polsce liczy obecnie 10 hoteli, które już działają lub są w przygotowaniu. Niezmiernie szybko umacniamy wiodącą pozycję marki w średnim segmencie obiektów hotelowych. Nie możemy doczekać się otwarcia hotelu w Łodzi i przywitania pierwszych gości w tym wyjątkowym obiekcie zlokalizowanym w samym centrum miasta - mówi Phil Cordell, Globalny Dyrektor ds. Wyspecjalizowanej Obsługi oraz Manager marki Hampton by Hilton.

INFORMACJA PRASOWA