W EXPO Kraków dbają o formę!

W EXPO Kraków dbają o formę!

W lutym w Expo Kraków to aktywność fizyczna gra pierwsze skrzypce! Od 17 do 18 lutego 2018 roku odbędzie się  Europe Sport Power – wydarzenie łączące rozbudowane targi fitness (ponad 100 wystawców!) z największymi w Polsce zawodami kulturystycznymi.

Hala Wisła na czas trwania wydarzenia zamieni się w ogromną przestrzeń wystawienniczą, która oprócz stoisk pomieści także dwie strefy pokazów: Bodybuilding Arena z Debiutami Kulturystycznymi PZKFiTS – IFBB 2018 oraz Scena Fitness, na której będą odbywać się treningi prowadzone przez największe gwiazdy branży fitness.

Sporty walki dominować będą w Hali Dunaj. Tu odbędą się Fight Arena z Amatorskimi Mistrzostwami Świata MMA oraz Crossfit Arena z zawodami Koronacja w Krakowie, otwartymi zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Na Street Workout Arena odbędą się dwudniowe zawody Game of BARS.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali bogaty program naukowy – Europe Sport Academy. Podczas wielu wykładów eksperci z branży fitnessu i sportu opowiedzą o trendach żywieniowych. Suplementacji, kształtowaniu sylwetki, treningach oraz o wielu innych zagadnieniach interesujących entuzjastów branży fitness.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej organizatora: www.europesportpower.pl

INFORMACJA PRASOWA