Vouchery na weekendowe pobyty w hotelach sieci Radisson dla medyków - w podziękowaniu za ciężką pracę

Vouchery na weekendowe pobyty w hotelach sieci Radisson dla medyków - w podziękowaniu za ciężką pracę

Piękną akcję wymyśliła sieć Radisson. Polskie hotele tej sieci połączyły siły i zdecydowały się przekazać 50 voucherów na weekendowy pobyt dla medyków w geście wdzięczności i w ramach podziękowania za ich ciężką pracę w czasie epidemii koronawirusa.

Hotele Radisson w 8 polskich miastach wspierają Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” w Warszawie. W akcji bierze udział 11 hoteli. 

“Zapraszając pracowników Meditrans wraz z ich rodzinami do naszych hoteli, chcemy wyrazić wsparcie i podziękowanie za walkę z Covid-19. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to oni znajdują się na pierwszej linii frontu oraz z ich wysiłku i poświęcenia. Dlatego stwierdziliśmy, że wykorzystamy możliwości sieci Radisson w Polsce i zaoferujemy pobyty nie tylko w Warszawie, ale także w innych miastach, w których zlokalizowane są nasze hotele. Nie mogło być inaczej, hotele wyraziły chęć wsparcia, dzięki czemu zebraliśmy vouchery o wartości 50 weekendowych noclegów na pobyty w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Zakopanem, Katowicach i Szklarskiej Porębie.” – mówi Dyrektor Generalny hotelu Radisson Collection w Warszawie, Marco Eichhorn.

Dodatkowo, sieć Radisson w Polsce dołączyła do polskiej inicjatywy Bonów Turystycznych. Wszystkie hotele sieci Radisson w Polsce przyjmują bony turystyczne. Warto dodać, że hotele te zlokalizowane są w popularnych destynacjach, m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Zakopanem. 

Ogólnopolskie działanie Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu wsparcie zarówno podmioty z sektora turystycznego, jak i polskie rodziny. 

Hotele funkcjonujące pod marką Radisson wyszły dodatkowo z ciekawą kampanią #OdkryjPolskęzRadisson. W ramach tej kampanii hotele przedstawiają swoim gościom najciekawsze i niekoniecznie popularne atrakcje w swoich miastach.

INFORMACJA PRASOWA