Villa Hoff Wellness&Spa rekomendowana przez Forbes

Villa Hoff Wellness&Spa rekomendowana przez Forbes
Navi Travel jest internetowym katalogiem magazynu Forbes, prezentującym najbardziej luksusowe miejsca w Polsce. Stanowi przegląd polecanych obiektów hotelowych, które warto odwiedzić w czasie wyjazdu służbowego czy rodzinnej wycieczki. W tym miesiącu, wśród polecanych magazynu Forbes, znalazła się Villa Hoff Wellness&Spa w Trzęsaczu.

Villa Hoff w Trzęsaczu jest kameralną, pełną relaksu ostoją gdzie nie tylko wczasy ale również pobyt biznesowy upłynie miło i w przyjemnej atmosferze. Od swojego powstania w 2005 r. wielokrotnie była laureatem ogólnopolskich konkursów kulinarnych i SPA. Tytuł Najlepszego Hotelu dla Rodziny, Najlepszego SPA dla Mężczyzn oraz Najlepszego SPA w Plenerze to tylko wybrane nagrody, które zostały przyznane Villa Hoff w ostatnim czasie.

Willa Hoff mieści się na Wybrzeżu Zachodnim zaledwie 80 m od piaszczystej plaży. Prestiżowy obiekt po raz kolejny został zarekomendowany przez Forbes, jako idealne miejsce dla spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych. Szczególne udogodnienia dla klientów znalazły wyraz w ofercie Spa oraz menu restauracji komponowanym na bazie naturalnych i zdrowych składników. Duża rolę podczas oceny odegrała także nowoczesna sala konferencyjna w Villi Hoff, z oprawa dla 40 uczestników szkoleń.

INFORMACJA PRASOWA