VI edycja Studium Event Management zakończona

VI edycja Studium Event Management zakończona

Ponad 30 nowych event managerów wykształciło się dzięki VI edycji Studium Event Management organizowanego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundację na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zajęcia odbywały się na Uniwersytecie Warszawskim.

W ramach VI edycji Studium Event Management uczestnicy brali udział w zajęciach bazujących na praktycznych aspektach zawodu event managera oraz na praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu prawa, komunikacji marketingowej i zarządzania projektami. Studentów szkolili z jednej strony przedstawiciele branży eventowej, z drugiej kadra naukowa Wydziału Zarządzania UW.

„Rosnące z roku na rok zainteresowanie Studium utwierdza nas w przekonaniu, że coraz więcej osób – zarówno z agencji, jak i ze strony klientów – chce wiedzieć jak najwięcej o zarządzaniu projektami eventowymi, profesjonalnym działaniu w branży MICE” – mówi Marta Dunin-Michałowska (Prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, Prezes Mea Group, odpowiadająca za obszar edukacji w Zarządzie Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Studium Event Managementu stawia sobie za cel nauczenie uczestników praktycznych umiejętności, jakie event manager powinien posiadać. Podczas takiego Studium studenci mogli wziąć udział w wielu warsztatach, spotkaniach i panelach dyskusyjnych. Mieli także okazję uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez członków Stowarzyszenia Branży Eventowej i zobaczyć proces organizacji eventu "od kuchni". Odwiedzili również siedziby firm z branży eventowych i lokalizacje eventowe.  

Absolwenci Studium z poprzednich edycji pracują w agencjach reklamowych, eventowych, PR-owych, a także w działach zarządzania zasobami ludzkimi, administracji publicznej czy na rozmaitych stanowiskach w hotelach i obiektach eventowych na terenie całego kraju. To pokazuje, jak wszechstronną wiedzę oferuje Studium Event Management. Kształci studentów w różnych dziedzinach i rozwija ich umiejętności na wielu płaszczyznach.

Następna edycja rozpoczyna się już w listopadzie 2018. Liczba miejsc jest ograniczona. Dokumenty można składać do października.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

INFORMACJA PRASOWA