V edycja kongresu Rentowny Hotel już 25 kwietnia w Warszawie

V edycja kongresu Rentowny Hotel już 25 kwietnia w Warszawie

Już po raz piąty redakcja magazynu Biznes Hotel zaprasza na Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Podczas jednodniowej konferencji odbędzie się aż 5 merytorycznych prelekcji i ciekawych paneli dyskusyjnych, będzie można także wymienić się branżowymi doświadczeniami.

#RentownyHotel to jedyna konferencja w Polsce, podczas której uczestnicy dowiedzą się jak pozyskać nowych gości bez zbędnych kosztów, otrzymają także Certyfikat Uznania Branży Hotelarskiej.

Dlaczego warto pojawić się 25 kwietnia w warszawskich Złotych Tarasach?

  • Dowiesz się jak pozyskać klienta indywidualnego i biznesowego, otrzymasz także wskazówki jak przygotować hotel na ich specyficzne wymagania.

  • Dowiesz się jak zapobiec rotacji pracowników, nauczysz się ich motywować i skutecznie radzić sobie z kryzysami w zespołach.

  • Nauczysz się kalkulować oferty tak, aby były rentowne.

  • Poznasz przykłady różnych obiektów, które potrafią świetnie wykorzystać swoją specyfikę i lokalizację przy tworzeniu specjalnych ofert.

  • Dowiesz się jak poprawić reputację hotelu i nauczysz się zarządzać  internetowymi opiniami gości.

Nie zastanawiaj się! 25 kwietnia przyjdź do warszawskich Złotych Tarasów  i zobacz, jak sprawdzone sposoby wpłyną na promocję i wizerunek Twojego hotelu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.rentownyhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA