Uroczyste otwarcie Hotelu Angelo !

Uroczyste otwarcie Hotelu Angelo !

Szósty hotel pod marką "angelo", a pierwszy w Polsce, został otwarty w Katowicach.

Deweloperzy Warimpex i UBM oraz operator hotelarski Vienna International, mogli oficjalnie świętować otwarcie nowego hotelu pod marką „angelo" znajdującego się w Katowicach. Hotel ma do zaoferowania swoim klientom łącznie 203 pokoje i 8 sal konferencyjnych, ponadto został specjalnie zaprojektowany z myślą o potrzebach gości odbywających służbowe podróże po regionie.

W sercu biznesowego centrum znajduje się otwarty niedawno 4-gwiazdkowy hotel angelo. Ten biznesowo-konferencyjny hotel z 203 pokojami i piętrem executive dysponuje również 17 apartamentami wyposażonymi w aneksy kuchenne, przystosowanymi do dłuższych pobytów. Wielkim atutem hotelu są jego sale biznesowe o powierzchni 980 m², obejmujące osiem niezwykle jasnych sal spotkań oraz dużą salę konferencyjną, która jest wstanie pomieścić 300 osób. Wszystko to sprawia, że hotel oferuje największą powierzchnię konferencyjną w Katowicach.

Z racji położenia i specjalnego serwisu nowy obiekt stanowi ciekawą ofertę głównie dla osób podróżujących służbowo, ale jest także idealnie przygotowany na wszelkiego rodzaju potrzeby turystki miejskiej i kulturalnej.

Źródło: e – hotelarz.pl