Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2020 już w połowie września

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2020 już w połowie września

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter odbędzie się kolejny raz! Jak co roku odbędzie się we wrześniu. To dobra okazja, by podziękować pracownikom działów Służby Pięter. W końcu to od nich zależy, jak prezentują się pokoje zaraz po wejściu gości - czy jest czysto i komfortowo. Zwłaszcza teraz, w tych trudnych czasach, pracownicy dbający o porządek mają jeszcze więcej roboty. Muszą przestrzegać nowych standardów bezpieczeństwa i dbać o jeszcze częstszą i dokładniejszą dezynfekcję powierzchni. 

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter (Housekeeping Appreciation Week) wypada w tym roku w terminie 14 – 18 września.

Inicjatorem tego wydarzenia w Polsce jest Karol Weber, Inspektor Hotelowy, autor bloga enjoyyourstay.pl:

„Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, to okazanie szacunku za bardzo ciężką i ważną pracę. Housekeeperzy dbają nie tylko o czystość, ale także komfortowy pobyt gości, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju. Oczywiście szacunek i wdzięczność powinniśmy okazywać przez cały rok, ale ten okres jest szczególny. Ma na celu podkreślenie znaczenia ich pracy." 

https://www.facebook.com/events/s/tydzien-wdziecznosci-s%C5%82uzbie-p/325586082118331/?ti=icl

Na Facebooku utworzono specjalne wydarzenie, do którego wszyscy zainteresowani mogą się dopisać. Okazujcie swoją wdzięczność koleżankom i kolegom z działu Służby Pięter i pamiętajcie... #HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE :)

INFORMACJA PRASOWA