Trójmiasto wraca z Gali MP Power Awards z nagrodą!

Trójmiasto wraca z Gali MP Power Awards z nagrodą!
W prestiżowym konkursie organizowanym przez portal branżowy meetingplanner.pl nagrodzono najciekawsze osoby, miejsca oraz eventy roku 2012. Wśród zwycięzców znalazł się również obiekt z Gdyni. Mamy powera w Trójmieście!

Uroczysta Gala MP Power Awards - Siła przebicia branży eventowej odbyła się 6 kwietnia 2013r. w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Jednym z laureatów konkursu została Hala Sportowo - Widowiskowo Gdynia, która zdobyła MP Power Award w kategorii Multi Venue.

Mariusz Machnikowski, Dyrektor Hali podczas odbierania MP Power Award powiedział: - Jestem bardzo zaskoczony, ale szczęśliwy. To bardzo dobry tydzień dla nas. We wtorek odebraliśmy dwie nagrody w konkursie na "Najlepszy Obiekt Sportowy i Rekreacyjny", organizowanym m.in. przez Polski Komitet Olimpijski. - Czy dobra passa utrzyma się na dłużej? Serdecznie tego życzymy Hali!

MP Power Awards to pierwszy konkurs branży eventowej organizowany przez MeetingPlanner.pl. Konkurs składał się z części: MP Power Projekt, MP Power Venue i MP Power 12. Jury MP Power Awards wyróżniło m.in. najlepiej zrealizowane eventy, incentive travel, kongresy, oprawę multimedialną, CSR w branży eventowej, aktywny outdoor, catering, miejsca z największym potencjałem eventowym oraz osoby związane z branżą eventową (przedstawicieli convention bureaux, PCO/DMC, dostawców usług i innych).

Zdjęcie: meetingplanner.pl O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.


INFORMACJA PRASOWA