Top Hotel Airport Modlin czwartym Best Western w Mazowieckim

Top Hotel Airport Modlin czwartym Best Western w Mazowieckim
Po Best Western Hotel Portos, Best Western Hotel Felix oraz Best Western Hotel Poleczki – Best Western Airport Modlin jest czwartym z rodziny hotelowej w Mazowieckim. Po sięgającej niemal 2 mln zł modernizacji, hotel otrzymał trzecią gwiazdkę i w nowej jakości otwiera się na gości.

Przystąpienie do międzynarodowej sieci Best Western to dla nas szansa na dotarcie do zupełnie nowego segmentu - gościa zagranicznego - mówi Paweł Migacz, Dyrektor Generalny BEST WESTERN Airport Modlin. - Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby oprócz dogodnej lokalizacji zaoferować turystom biznesowym i indywidualnym, często podróżujących drogą lotniczą, także sprawdzony, międzynarodowy standard za przystępną cenę – dodaje Paweł Migacz.

Nowy w szeregach Best Western ulokowany jest w niecałe 20 km od Warszawy, w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Bliskość Lotniska w Modlinie i stacji PKP czyni go atrakcyjnym obiektem dla często podróżujących klientów i grup biznesowych. Niedawno również uruchomiono specjalne bezpłatne połączenie między lotniskiem a hotelem, dla jeszcze łatwiejszego transportu odwiedzających.

Nowo otwarty BEST WESTERN Airport Modlin jest już szóstym obiektem, który oficjalnie przystąpił do sieci w tym roku. Aktualnie udostępniamy gościom ponad 1850 komfortowych pokoi, z czego aż 543 w województwie mazowieckim. W przeciągu najbliższych miesięcy z pewnością rozbudujemy naszą ofertę o hotele położone m.in. w województwie opolskim, łódzkim oraz kujawsko–pomorskim - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Top Hotel Airport Modlin mieszczący się przy ul. Paderewskiego 1c, posiada 68 odnowionych pokoi, indywidualnie sterowaną klimatyzacją i bezprzewodowym Internetem oraz zaplecze szkoleniowe z salą konferencyjną na 30 osób i strefą VIP na 15 osób. Dodatkowo przyjezdni do dyspozycji mają profesjonalną siłownie i boisko do gry w siatkówkę, mogą skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki.


INFORMACJA PRASOWA