Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 już w kwietniu

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 już w kwietniu

Pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do wakacyjnych planów. Lato nastanie szybciej niż się spodziewamy, warto więc pomyśleć o tegorocznym urlopie na poważnie. Idealną pomocą w zapoznaniu się ofertą letnich wyjazdów i podjęciu decyzji o urlopie są niewątpliwie coroczne Targi Turystyki i Wypoczynku, które w tym roku doczekały się swojej 20. edycji. Targi Lato 2015 będą miały miejsce w Centrum MT w Warszawie, w dniach 17-19 kwietnia.

Wiadomo, że udane wakacje, to zaplanowane wakacje. Warto więc zapoznać się z bogatą ofertą wypoczynkową i turystyczną, która zostanie zaprezentowana w trakcie 20. Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015. Podczas trzech dni swoją ofertę urlopową zaprezentują liczne firmy turystyczne, hotele, sanatoria, obiekty spa i wellness, organizatorzy kolonii i obozów dla dzieci, biura podróży i wiele, wiele innych. Różnorodność wystawców pozwala zapoznać się z ofertą zarówno wyjazdów w kraju, jak i zagranicą, dłuższych i krótszych pobytów, adresowanych zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Wybór jest więc ogromy, a tym bardziej warto skorzystać z ofert prezentowanych na targach, gdyż zostaną one przygotowane w specjalnych, promocyjnych cenach.

Jednak Targi Lato 2015 nie ograniczają się tylko do przedstawienia wakacyjnej oferty. Od lat jest to wyjątkowe wydarzenie, utrzymane w konwencji festynu, nastawione przede wszystkim na rodziny z dziećmi i oferujące uczestnikom liczne atrakcje dodatkowe. Przede wszystkim jest to doskonałe miejsce dla najmłodszych, dla których przygotowano specjalną strefę atrakcji. Targi Lato 2015 zostaną również uświetnione występami zespołów muzycznych i tanecznych oraz licznymi konkursami z nagrodami.

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2015, organizowane w warszawskim Centrum MT Polska, to z pewnością wyjątkowa, rodzinna impreza, w której warto wziąć udział, zwłaszcza, że wstęp jest darmowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich w dniach 17-19 kwietnia 2015.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie: www.targilato.pl

INFORMACJA PRASOWA