Targi TT Warsaw już pod koniec listopada

Targi TT Warsaw już pod koniec listopada

Już 26 listopada ruszają 23. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. To trzydniowe wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Jest to wyjątkowy event skierowany nie tylko do specjalistów branży turystycznej, ale do wszystkich, którzy ciekawi są wakacyjnych trendów i poszukują inspiracji do przyszłorocznych planów urlopowych.

Targi TT Warsaw to jedno z największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. Podczas eventu swoje oferty zaprezentują liczni wystawcy hoteli, obiektów wypoczynkowych, regionów, miast, biur turystycznych, zarówno z Polski, jak i ze świata. Ponadto, na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, które pozwolą miło spędzić czas z całą rodziną.

Ciekawą propozycją dla wystawców oraz przedstawicieli branży turystycznej będą konkursy m. in. plebiscyt na najatrakcyjniejsze stoisko. Będzie można również zawalczyć o Kryształowy Globus, czyli trofeum touroperatora. Konkurs ten kierowany jest do firm zajmujących się organizacją eventów turystycznych. Z kolei przedsiębiorstwa branży nowoczesnych technologii będą mogły wziąć udział w plebiscycie Tech. Travel Award, w którym wyróżnione zostaną najbardziej innowacyjne zastosowania technologiczne dedykowane branży turystycznej.

23. Targi TT Warsaw obfitować będą także w liczne prelekcje i wystąpienia profesjonalistów, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą na temat branży turystycznej i zapoznają ich z najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Ciekawym wydarzeniem z pewnością będzie, odbywające się trzeciego dnia eventu, spotkanie Travel Massive, które umożliwia nawiązanie nowych znajomości zawodowych, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie intratnych współprac.

By móc wziąć udział w targach należy się zarejestrować. Jeśli dokona się rejestracji on-line na stronie www.ttwarsaw.pl do 24 listopada, wstęp będzie darmowy. Patronami honorowymi 23. Targamów TT Warsaw 2015 zostali: Ireneusz Raś - poseł na Sejm RP,przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Adam Korol - minister sportu i turystyki, Janusz Piechociński - wiceprezes Rady Ministrów, minister gospodarki, Adam Struzik - marszałek województwa mazowieckiego i Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent miasta stołecznego Warszawy. Ponadto, przedsięwzięciu patronować także będą Rafał Szmytke - prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Paweł Niewiadomski - prezes Polskiej Izby Turystyki oraz Łukasz Jeziorski - burmistrz dzielnicy Wawer.

INFORMACJA PRASOWA