Targi pojazdów 4x4 po raz pierwszy w Polsce

Targi pojazdów 4x4 po raz pierwszy w Polsce
Po raz pierwszy w Polsce w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędą się Targi Pojazdów 4x4 – OffRoad Show Poland. Użytkownicy samochodów z napędem na cztery koła oraz fani jazdy w terenie będą mogli obejrzeć najnowsze modele aut z segmentu 4x4. Nie zabraknie też rzadkich modeli nieznanych marek, terenowych oldtimerów, a także motocykli i quadów. Zwiedzający będą mogli zobaczyć pojazd znanego polskiego kierowcy rajdowego – Grzegorza Barana - ciężarowego MAN-a TG 4, którym zawodnik wystartuje w tegorocznym rajdzie Dakar oraz nową klasę-G i GLK prezentowane na stoisku Mercedes-Benz. Premierowe Targi OffRoad Show Poland odbędą się w dniach 17-18 listopada w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez Międzynarodowe Targi Polska i Classic Media.

- Pierwsze, ogólnopolskie targi pojazdów 4x4 z pewnością będą nie lada gratką dla wszystkich fanów jazdy terenowej. Pod dachem MT Polska przez dwa dni prezentowane będą wspaniałe modele aut z napędem na cztery koła. Na zwiedzających czekać będą motoryzacyjne nowości, jak również terenowe oldtimery. ”Terenówkom” towarzyszą ogromne emocje, wrażeń motoryzacyjnych więc nie zabraknie ­– zapowiada Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska. – Dla naszego centrum OffRoad Show Poland to również wydarzenie szczególne, nie tylko ze względu na swój premierowy charakter. Jest to bowiem drugi po Auto Nostalgii projekt motoryzacyjny przygotowany przez MT Polska i Classic Media. Bardzo cieszy zaufanie, jakim obdarzył nas nasz partner i liczymy na kolejne równie atrakcyjne inicjatywy - dodaje Bartosz Sosnowski.

- Wierzę, że OffRoad Show Poland wzorem Auto Nostalgii znajdzie swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez motoryzacyjnych w Polsce. Ale to nie jest nasze ostatnie słowo. W następnym roku przygotujemy kolejny event, tym razem dla fanów szybkich samochodów ­– mówi Mirosław Bugajski z Classic Media.

Podczas premierowego OffRoad Show Poland na stoiskach pokazane zostaną najnowsze modele samochodów z napędem na cztery koła. Przez dwa dni swoje oferty prezentować będą producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów dla pojazdów 4x4, warsztaty i sklepy specjalistyczne, a także firmy organizujące szkolenia i wyprawy. Wystawiać się będą też dystrybutorzy sprzętu turystycznego oraz kluby miłośników terenówek.

Pierwsze Targi OffRoad Show Poland odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, które jest w pełni dostosowane do organizacji różnorodnych imprez. Na miejsce można dojechać zarówno transportem własnym, jak i środkami komunikacji miejskiej. Obiekt położony jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. W sąsiedztwie natomiast kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągi Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA