Targi Lato już za miesiąc!

Targi Lato już za miesiąc!
W dniach 22-24 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą się 21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016. Impreza, której Mazowsze będzie ponownie regionem partnerskim, jest idealną okazją na zaczerpnięcie pomysłu na wakacyjny wypoczynek.

Targi Lato to wydarzenie, które gromadzi dziesiątki warszawiaków i mieszkańców Mazowsza, którzy poszukują inspiracji do weekendowych wyjazdów za miasto, wakacyjnych urlopów czy możliwości aktywnego wypoczynku.

Swoje oferty zaprezentują miasta, gminy, powiaty, regiony, hotele, pensjonaty, uzdrowiska, ośrodki spa, a także atrakcje turystyczne, muzea, parki tematyczne, szlaki turystyczne i lokalne stowarzyszenia. Nie zabraknie również biur podróży, przewoźników i wydawnictw turystyczno-podróżniczych, których przedstawiciele mogą dotrzeć do osób zainteresowanych. W ciągu trzech dni przez hale targowe przejdzie tysiące potencjalnych klientów, którzy chcą znaleźć odpowiednią ofertę i uzyskać turystycznych porad.

Organizatorem imprezy jest firma MT Targi Polska, która dokłada wszelkich starań, aby kwietniowy weekend był wypełniony atrakcjami dla gości w każdym wieku. W tym celu powstaną dwie strefy tematyczne, z których pierwsza dedykowana będzie dla najmłodszych, a druga dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Dzieci będą mogły przenieść się w bajkową krainę, pełną bajkowych postaci i wesołych zabaw, a nieco starsi będą mieli okazję skorzystać z warsztatów fotograficznych czy spotkań z podróżnikami. Dodatkowo na scenie odbędą się występy zespołów tanecznych, wokalnych oraz pokazy sportowe. Zachętą z pewnością okażą się liczne konkursy z nagrodami przygotowane przez poszczególnych wystawców i organizatora.

INFORMACJA PRASOWA