Szkolenie "Desing Thinking" organizowane przez MPI Poland Chapter w Krakowie

Szkolenie "Desing Thinking" organizowane przez MPI Poland Chapter w Krakowie

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter organizuje szkolenie pt. „Desing Thinking – jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji", które ma zainaugurować nową odsłonę cyklu edukacyjnego Meeting Professional Excellence Classes.

Szkolenie odbędzie się 19 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków i obejmie warsztat, prezentację i panel dyskusyjny. Tematyka, jaką poruszą prowadzący podczas szkolenia, dotyczy wyzwań międzynarodowych destynacji i metod radzenia sobie z ich aktualnymi problemami. Uczestnicy dowiedzą się, na czym polega proces Design Thinking (efektywnej metody twórczego rozwiązywania problemów, tworzenia innowacyjnych usług, produktów i procesów za pomocą określenia realnych potrzeb użytkowników). Design Thinking pomaga podczas tworzenia rozmaitych projektów, by były one technologicznie wykonalne i ekonomicznie opłacalne.

Uczestnicy szkolenia „Desing Thinking – jak metodologicznie rozwiązywać aktualne problemy destynacji" odbywającego się ICE Kraków poznają nowoczesne podejście do tworzenia produktów i usług, które powstają po dokładnym zrozumieniu potrzeb i problemów klientów/użytkowników.

Organizatorem jest MPI Poland Chapter.

Sponsorami wydarzenia są Ras Al Khaimah Tourism Development Authority, ICE Kraków Congress Centre i Masters Catering. 

Na szkolenie można zarejestrować się na stronie MPI Poland.

INFORMACJA PRASOWA