Szkolenie? Czas na autorską przerwę! A Gdzie? W sali kreatywnej w Scandic Gdańsk!

Szkolenie? Czas na autorską przerwę!  A Gdzie?  W sali kreatywnej w Scandic Gdańsk!
Duży wybór sal konferencyjnych, czterogwiazdkowy standard, hotel z doskonałą lokalizacją i niebanalna propozycją na organizację szkolenia. Słowem – hotel Scandic Gdańsk zaprasza na oryginalne szkolenia.

Dowodem na to jest nietypowy koncept autorskiej przerwy kawowej oraz sala kreatywna przygotowana na szkolenia.

Większość hoteli czy obiektów konferencyjnych oferuje przerwy kawowe i zawęża się to do podania kawy, herbaty i kruchego ciastka lub przygotowuje menu tematyczne.

A bufet hotelu Scandic zaskakuje. Znajdziemy na nim wszystko co zadowoli każdego m.in. miodowo-owsiane batoniki energetyczne, świeżo upieczone croissanty, twarożek z ziołami czy warzywne i owocowe smoothie oraz kurczak tandori z chutneyem czy indyjski coctail z curry i chilli - czyli coś ciepłego, coś konkretnego i coś słonego lub słodkiego w zupełnie innej odsłonie.

Przekąski dopełniamy wyborem herbat, wód smakowych oraz kawy Fairtrade - świeżo parzonej z ekspresu. Pamiętamy również o osobach z alergią czy nietolerancją pokarmową, dla których przygotowujemy osobne menu. To wszystko w specjalnej cenie z dwoma opcjami do wyboru - bufet do 4 godzin lub cały dzień.

Co więcej na bufecie przygotowywane są specjalne kubki, które można wziąć ze sobą na szkolenie i… podpisać imieniem, dedykacją lub hasłem przewodnim eventu. Bufet kawowy jest jeden dla wszystkich - co z pewnością integruje wszystkich uczestników i już nikt nie spojrzy z zazdrością na bufet uczestników innej konferencji :-)

bufet kawowy       pokój kreaywny

A jeśli mowa o szkoleniu postawiliśmy również na komfort i wygodę uczestników i przygotowaliśmy salę kreatywną z pufami oraz stolikami. Takie rozwiązanie z pewnością zapewni twórczą i wyjątkową atmosferę szkolenia a także może być opcją dodatkową dla Wykładowców/Panelistów dużej konferencji i zapewnić strefę odpoczynku i pełnego relaksu.

W przerwie uczestnicy mogą również skorzystać z łamigłówek/ gier przygotowanych w Sali.

Zależy nam na ciągłym uatrakcyjnieniu oferty konferencyjnej i jako skandynawska sieć kładziemy duży nacisk na komfort naszych Gość, a także wspieramy nieszablonowość.

Zależy nam bardzo aby każdy poczuł się u nas wyjątkowo i aby każdy znalazł coś dla siebie.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy również specjalne oferty - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy również do organizacji spotkań świątecznych z dodatkową niespodzianką do menu świątecznego.

Więcej informacji:

tel. 607 597 930

e-mail: [email protected]