Nowoczesna i zaawanasowana technologicznie przestrzeń konferencyjna w Gdańsku - Stary Maneż.

Nowoczesna i zaawanasowana technologicznie przestrzeń konferencyjna w Gdańsku - Stary Maneż.

Gdańsk to miasto kultury. To tutaj odbywają się najbardziej cenione wystawy, spotkania edukacyjne, aktorskie, koncerty i inne wydarzenia. Miasto zawdzięcza to bogatemu zapleczu przestrzeni eventowych, które dają możliwość organizacji różnorodnych przedsięwzięć na najwyższym poziomie.  Jednym z taki obiektów jest Stary Maneż zlokalizowany nieopodal budynku Galerii Metropolia i Politechniki Gdańskiej.  W tym miejscu goszczą artyści, naukowcy, biznesmeni i organizatorzy z najdalszych zakątków świata. Maneż owiał się już swoistą legendą w środowisku. 

Budynek Starego Maneżu to nowoczesna, oszklona bryła, która osadzona jest w historycznej przestrzeni.  Na przełomie XIX i XX wieku stacjonowała tu elitarna jednostka huzarów pruskich, zwanych też czarnymi huzarami, a sam obiekt pełnił funkcję ujeżdżalni koni. Po ponad stu latach powrócił do swej świetności w zupełnie nowej roli.

Duża przestrzeń konferencyjna w Trójmieście

Stary Maneż to duża, przestronna i świetnie wyposażona sala koncertowo-widowiskowa, która świetnie sprawdzi się jako miejsce przeprowadzenia konferencji. Przestrzeń jest w stanie pomieścić nawet 1490 osób, co stanowi bardzo dobry wynik na tle innych obiektów konferencyjnych w Gdańsku. 

Jednak to nie pojemność sali, jest jej najważniejszym atutem. Największe wrażenie robi zaawansowany system profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia. Przystosowany on jest do obsługi koncertów, więc dostępne mikrofony i głośniki z całą pewnością pomogą płynnie przeprowadzić każdą konferencję. Co więcej, dzięki aż 6-metrowemu sufitowi oraz wielokolorowym reflektorom wydarzenie może zamienić się w niepowtarzalną imprezę ze wspaniałą aranżacją. 

Jeżeli jednak wolicie mniejsze spotkania, Stary Maneż zapewnia Wine Bar idealnie dopasowany do potrzeb organizatorów kameralnych spotkań. 

Stary Maneż gwarantuje płynną i udaną konferencję, a doświadczeni i profesjonalni pracownicy przez cały okres trwania eventu są do dyspozycji Gości i pomogą odpowiedzieć na każde postawione pytanie. Co więcej, wokół obiektu znajduje się zielony park, który pozwoli na zaczerpnięcie świeżego powietrza i uspokojenie umysłu, a dla zmotoryzowanych dostępny jest przestronny parking. 

Restauracja Stary Maneż 

W budynku Starego Maneżu funkcjonuje unikalna wyśmienita restauracja, która serwuje potrawy inspirowane popularnymi hiszpańskimi tapas, tureckimi meze, czy baskijskimi pincho. Dania są podane w zgrabnej i wygodnej formie, co pozwala na zaspokojenie głodu podczas wydarzeń, ale też zadowolenie podniebień smakoszy ambitnych smaków.

W restauracji zjeść można śniadanie, lunch, obiad, ale też napić się lampki wina z Prowansji oraz rzemieślniczego, lokalnego piwa warzonego na miejscu. 

Dzięki pełnemu zapleczu technologicznemu, designerskim wnętrzom oraz profesjonalnej obsłudze Stary Maneż staje się miejscem idealnym na każdego rodzaju wydarzenie. Więcej o tym obiekcie przeczytacie w wizytówce na naszej stronie internetowej.