Szansa dla Grupy Molo

Szansa dla Grupy Molo
Wraz z nastaniem 2013 roku pojawiają się nowe szanse, możliwości i niespodzianki. Wieloletnia działalność na rzecz obiektów Grupy Molo dyrektora Marketingu i Sprzedaży – Pauliny Kacperskiej, znalazła odzwierciedlenie w nominacji do konkursu Osobowość Roku MICE Poland w kategorii Zarządca Obiektu.

Paulina Kacperska z Grupą Hotelową MOLO jest związana od 8 lat. Swoja karierę rozpoczęła od pracy na stanowisku recepcjonistki. Praca jest dla niej wyzwaniem i przyjemnością zarazem. – Stale uczę się czegoś nowego – mówi Kacperska. – Branża hotelarska jest wymagająca, ale kontakt z ciekawymi ludźmi oraz promowanie wizerunku naszych obiektów sprawiają mi na co dzień mnóstwo przyjemności – dodaje. Pod koniec grudnia kandydatura Pauliny Kacperskiej oraz innych nominowanych, została przedstawiona pod obrady kapituły konkursu MICE Poland Osobowość Roku 2012.

Głównym celem konkursu jest wyłonienie osób wyróżniających się profesjonalizmem i skutecznością, które na przestrzeni ostatniego roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój polskiej branży spotkań. Dodatkowo konkurs ma za zadanie wykreowanie pozytywnego wizerunku branży poprzez promowanie wyróżniających się osób działających według zasad fair play. Jest to już piąta edycja konkursu, którego gala finałowa odbędzie się w piątek 25 stycznia br. w ATM Studio w Warszawie.

***

Informacje o Grupie Molo:
Grupa Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness.
W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:
- Hotel MAGELLAN*** - Bronisławów - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
- Hostel MOLO - Łódź
- MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim
Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.
Więcej informacji na www.grupamolo.plINFORMACJA PRASOWA