Święto wszystkich Hotelarzy już JUTRO. Z tej okazji... wyjątkowa impreza w Warszawie!

Święto wszystkich Hotelarzy już JUTRO. Z tej okazji... wyjątkowa impreza w Warszawie!

Mamy koniec lipca, a jak koniec lipca... to najwyższy czas na wspólne świętowanie z Wami Dnia Hotelarza, czyli wyjątkowego święta zainicjowanego w 2014 roku. Z tej okazji w hotelach odbywają się różne akcje i imprezy, a największa z nich będzie miała miejsce na Placu Konesera w Warszawie!

„Trust Me, I’m a Hotelier” to coroczna impreza organizowana przez Inspektora Hotelowego i autora bloga Enjoy your stay Karola Webera. 29 lipca o godzinie 18.00 w specjalnie wydzielonej strefie Placu Konesera przy Hotelu Moxy Warsaw Praga Hotelarze i miłośnicy hotelarstwa będą wspólnie celebrować tę ważną okazję. Impreza pod hasłem „Trust Me, I’m a Hotelier” odbędzie się już po raz 4. Na zdjęciach poniżej możecie podpatrzeć, jak bawili się jej uczestnicy w ubiegłym roku ;)

By wziąć udział w evencie organizowanym z okazji Dnia Hotelarza 2022, wystarczy zarejestrować się mailowo (wysłać maila na adres [email protected] o treści zawierającej imię, nazwisko, miejsce pracy oraz dopisek: Zapoznałem/zapoznaliśmy się z regulaminem wydarzenia) oraz wpłacić pieniądze na tegoroczny cel charytatywny, czyli na Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami Fundacji Avalon http://pomocukrainie.fundacjaavalon.pl/. Kwota wsparcia to jedyne 5 zł (koszt smsa 6,15 zł o treści UKRAINA na numer 75 165). Organizator przypomina, by zachować treść SMSa jako dowód wpłaty - każdy uczestnik będzie musiał pokazać go przy wejściu na imprezę.

Podczas wydarzenia oczywiście nie zabraknie porywającej do tańca muzyki (występ Patrycji Malinowskiej, RICO, Tomka Pacaka i DJ VLODECKY) oraz dobrego towarzystwa. Będzie też okazja do wymiany hotelarskich doświadczeń i kontaktów. A na najwytrwalszych czeka... AFTER PARTY!

Specjalnie dla uczestników imprezy, przyjeżdżających spoza Warszawy, Hotel Moxy Warsaw Praga przygotował atrakcyjną promocję na nocleg.

W trakcie imprezy odbędzie się losowanie VOUCHERÓW wśród uczestników. Jeśli ktoś ma do zaoferowania voucher na nocleg (pokój dla 2 os. ze śniadaniem) w swoim hotelu lub do spa/restauracji (obiekty w Warszawie), to może przynieść, by wesprzeć to wyjątkowe wydarzenie.

REGULAMIN i wszystkie potrzebne szczegóły dostępne są w postach na Facebookowym wydarzeniu Trust Me, I'm a Hotelier - Dzień Hotelarza 29 Lipca

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!

Pamiętajcie, że Dzień Hotelarza, który obchodzimy 29 lipca, to coś więcej niż sama impreza w Warszawie. Karol Weber zachęca do świętowania w swoich lokalnych społecznościach Hotelarzy i w gronie swoich hotelowych teamów. Niech to będzie szczególny dzień. I nie zapomnijcie powiedzieć swoim Gościom, że Hotelarze w tym dniu mają swoje święto!