Światowej sławy ekspert T. Harv Eker w MT Polska

Światowej sławy ekspert T. Harv Eker w MT Polska
Umysł Milionera – pod takim hasłem w warszawskim Centrum MT Polska zorganizowane zostanie wyjątkowe seminarium motywacyjne. Poprowadzi je T. Harv Eker, światowej sławy ekspert w zakresie zarządzania finansami. Jest to największe tego typu show w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorami wydarzenia są Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy oraz Success Resources. Seminarium odbędzie się w dniach 17-19 maja br. przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

- Spotkanie z udziałem T. Harv Ekera z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem dla branży finansowej. Będzie to okazja, by z ust znanego milionera i praktyka biznesu usłyszeć wiele interesujących wskazówek, które pomogą w zarządzaniu pieniędzmi. Cieszy fakt, że to inspirujące seminarium odbędzie się właśnie na terenie naszego obiektu. MT Polska to nowoczesne centrum biznesowe na mapie Warszawy, które zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i profesjonalną obsługę. Dzięki temu możemy zaoferować komfortowe warunki do organizacji różnorodnych imprez, co jak widać doceniają również zagraniczni partnerzy – mówi Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowe Targi Polska.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, w którym odbędzie się seminarium „Umysł Milionera” położone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. Można też skorzystać ze środków komunikacji miejskiej - w sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a także pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia oraz Dworca Wschodniego i SKM.

***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe. Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.


INFORMACJA PRASOWA