Superbohaterowie w Centrum Kongresowym Ossa. Czy to możliwe?

Superbohaterowie w Centrum Kongresowym Ossa. Czy to możliwe?
Powściągliwy Bruce Wayne i niezwykle precyzyjny Peter Parker, do tego "wszystko wiedzący" Sherlock Holmes, ceniący sobie "konferencje z dzieckiem", rodzinny Clark Kent i olśniewająca Marylin Monroe. To nie tylko znane postacie filmowe. To również Klienci, którzy postanowili dokładnie sprawdzić możliwości Centrum Kongresowego Ossa i zrealizować w nim swój wymarzony event.

Centrum Kongresowe Ossa jest firmą z bogatym doświadczeniem, prężnie działającą na rynku konferencyjno-eventowym, jednak wyzwanie przed jakim stanęli było z pewnością....nieprzeciętne. Przyjmując zasadę "nie ma scenariusza, którego nie zrealizujemy" mówili jak najbardziej poważnie, ale raczej nie spodziewali się, że superbohaterowie przyjmą to wyzwanie! (więcej informacji TUTAJ)

W rezultacie jednak z pełnym sukcesem zakończyła się konferencja naukowa - Batmobil 6.0, czyli nowinki technologiczne i ich zastosowanie w kryminalistyce, zespół redakcyjny Clarka Kent'a po kilkudniowych integracjach wrócił do pracy pełen motywacji, Mr Peter Parker, w branży biznesowej rozpoznawany jako Spiderman, planuje powtórzenie swoich międzynarodowych targów w przyszłym roku a Marilyn Monroe nie wychodzi ze Spa po całonocnym bankiecie w świetle diamentów.

A jak powinien wyglądać Twój scenariusz? Weź przykład z superbohaterów i wymyśl go samodzielnie krok po kroku lub skorzystaj z pomocy business managerów, wykorzystując nieograniczony potencjał Centrum Kongresowego Ossa:

Bogate zaplecze konferencyjne - Centrum Konferencyjne Ossa to aż 30 odpowiednio wyposażonych sal i 3500 m2 powierzchni wystawienniczej! W tym zestawieniu znaleźć można imponujące Audytorium Maksimum dla 1600 osób, Salę Amfiteatralną oraz bardziej kameralne wnętrza o powierzchni od 20m2 do 100m2.

Komfortowe zaplecze hotelowe - 522 pokoje i apartamenty, i gastronomiczne - restauracja nawet dla 1000 osób.

Przestrzeń rekreacyjno wypoczynkowa - 23ha terenów zielonych przeznaczonych na integracje, w tym 2 stawy, jeden „dziki”, drugi z piaszczysta plażą, przyjazny dla pływaków i rowerów wodnych, świetnie urządzone grillowisko oraz klimatyczna piwnica grillowa, boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe.

Szeroki zakres działań związanych z organizacją kongresów, sympozjów medycznych i eventów biznesowych, do których m. in. zaliczamy: opiekę dedykowanego bussines managera, rejestrację uczestników online, zgłaszanie referatów, abstraktów online, zakwaterowanie uczestników, obsługę techniczną wydarzenia, projekt i druk materiałów reklamowych i użytkowych, tłumaczenia symultaniczne, transport i obsługę logistyczną i jeszcze więcej.

Atrakcje plenerowe i sportowe - kino plenerowe, przedstawienia teatralne i koncerty pod gołym niebem, przejażdżki na quadach, podchody, paintball, nordic walking, obozy przetrwania, turnieje golfowe czy loty balonem.

Wyśmienity catering oparty na lekkości i sezonowości - 6 daniowe menu, które za sprawą Szefa Kuchni, Dawida Grzesiaka opiera się na połączeniu świeżości i sezonowości z klasycznymi smakami kuchni polskiej. W tej wyjątkowej propozycji znajdują się wegetariańskie, bezglutenowe czy też wegańskie dania kuchni nowoczesnej - lekkostrawne i odświeżające.

Superszybkie, świetnej jakości Wi-Fi - łącze internetowe o prędkości 180mb/180mb w całym Hotelu! Sieć tworzy 190 access pointów, z osobnym podziałem na pokoje i sale konferencyjne. Sieć konferencyjna ma wydzielone pasmo min. 100mb/100mb a każda z sal konferencyjnych posiada osobną sieć z możliwością zwiększenia transferu do 150 mb/150mb. W pokojach panuje standard 802.11N sieci wifi tj. do 300mb/s, w salach konferencyjnych standard 802.11AC do 1300mb/s.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub Twój scenariusz wymaga indywidualnego rozważenia, nie wahaj się pytać o więcej: www.hotelossa.pl

INFORMACJA PRASOWA