Studia Event Managementu w nowej formie

Studia Event Managementu w nowej formie
Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundacja na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz drugi zapraszają na Studium Podyplomowe z zakresu Event Managementu. W tym roku kierunek ulepszył formę zajęć tak by studenci czerpali z nich jeszcze więcej korzyści.

Studium kierowane jest w szczególności do pracowników agencji reklamowych, eventowych i PR. Przedstawicieli działów HR, pracowników korporacji, hoteli, obiektów konferencyjnych i eventowych, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko doświadczonych w branży ale też i tych który stawiają w niej dopiero pierwsze kroki.

Studenci z zajęć wyniosą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną - na którą będzie stawiany główny nacisk. Wykłady poprowadzą m.in. przedstawiciele branży eventowej, agencji eventowych i managerowie. Przywództwo i zarządzanie ludźmi, zarządzanie klientami, negocjacje i analiza konkurencji, scenotechnika – to tylko niektóre pozycje z programu planowanego na ten rok akademicki.

Ponadto organizatorzy planują cykl spotkań i panele dyskusyjne w których uczestnicy studium będą mogli wymieniać uwagi ale też nawiązywać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami zawodu.

W drugiej edycji zdecydowaliśmy się zmienić lekko formułę studium. Nadal będziemy dzielili zakres tematyczny na część teoretyczną i praktyczną lecz w obrębie jednego tematu będzie działo się to jednego dnia a nie jak do tej pory w dwóch semestrach. - mówi Anna Nowakowska członek Zarządu SBE, kierownik ds. Projektów Edukacyjnych, i dodaje - Zauważyliśmy, iż starcie tych dwóch aspektów teorii, podstaw naukowych i praktyki czyli rzeczywistości eventowej to najważniejsze aspekty dla uczestników, którzy chłonni są poznania wszelakich ciekawych rozwiązań i analizy problemów oraz działań eventowych.

Organizatorzy zgodnie przyznają, że takie rozwiązanie jest dużo korzystniejsze dla uczestników, którzy pozostawali z lekkim niedosytem po zajęciach. Nowa formuła ma dać im większy komfort i szerszą widzę z zakresu realizowania imprez i eventów.

Dokumenty można składać do 30 września
Więcej informacji i zasady rekrutacji dostępne na stronie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego www.wz.uw.edu.pl INFORMACJA PRASOWA